Kategorie Vánoční reklama

Článek
Očekávaná vánoční reklama 2023 vás chytne za srdce. Její skryté poselství vybízí k zamyšlení
Očekávaná vánoční reklama 2023 vás chytne za srdce. Její skryté poselství vybízí k zamyšlení Že se Vánoce 2023 rychle blíží, dokazuje nejen nabídka kamenných a internetových obchodů. Tradiční součástí předvánoční doby jsou také vánoční reklamy. K nejočekávanějším spotům patří každoročně vánoční reklama od společnosti Coca-Cola. Jejich letošní vánoční reklama 2023 vás skutečně chytne za srdce.
Článek
Vánoční reklama Disney 2022 v sobě skrývá krásné poselství. I tentokrát vás dojme
Vánoční reklama Disney 2022 v sobě skrývá krásné poselství. I tentokrát vás dojme Světlo světa spatřila dlouho očekávaná vánoční reklama společnosti Disney pro rok 2022. V letošním roce má název The Gift neboli Dárek a je posledním dílem Disney trilogie From Family To Yours. Jak už tomu v případě vánočních reklam od Disney bývá, i letošní dvouminutový spot v sobě skrývá nádherné poselství, které vás dojme až k slzám.
Článek
Zemřel tvůrce legendární vánoční reklamy. Prasátko se zahnutými zuby nahoru už neuvidí
Zemřel tvůrce legendární vánoční reklamy. Prasátko se zahnutými zuby nahoru už neuvidí “Ne, ne, nemusím, já už ho vidím!” Kdo by neznal tuto hlášku z legendární vánoční reklamy na Kofolu? Autorem tohoto spotu, který patří k symbolům českých Vánoc, byl kreativec a marketér Robert Peňažka, který se letos bohužel na prasátko se zahnutými zuby nahoru už nepodívá. V úterý 1. listopadu 2022 podlehl dlouhé a těžké nemoci.
Článek
Jak vypadá holčička z vánoční reklamy na Kofolu? 22letou Sandru Flemrovou byste určitě nepoznali
Jak vypadá holčička z vánoční reklamy na Kofolu? 22letou Sandru Flemrovou byste určitě nepoznali K českým Vánocům neodmyslitelně patří nejen nádherně nazdobený stromeček, vánoční cukroví, smažený kapr a bramborový salát, ale také vánoční reklama na Kofolu. Zajímá vás, jak v současnosti vypadá rozkošná holčička, která si zahrála v této oblíbené reklamě? Sandra Flemrová má 22 let a vyrostla z ní krásná dívka.
Článek
Vánoční reklama Disney pro rok 2021 vás dojme k slzám. Ukrývá v sobě nádherné poselství
Vánoční reklama Disney pro rok 2021 vás dojme k slzám. Ukrývá v sobě nádherné poselství Dlouho očekávaná vánoční reklama společnosti Disney pro rok 2021 je tu. Tříminutový animovaný spot, který měl premiéru 3. listopadu 2021, tentokrát vypráví příběh nevlastního otce, který tráví první Vánoce se svou novou partnerkou a dvěma nevlastními dětmi. Jak je tomu u vánoční reklamy Disney zvykem, opět vás dojme k slzám.
Článek
Amatérská vánoční reklama s dvouletým chlapečkem vás chytne za srdce. Měli by ji vysílat v televizi, shodují se lidé
Amatérská vánoční reklama s dvouletým chlapečkem vás chytne za srdce. Měli by ji vysílat v televizi, shodují se lidé Kdo by nemiloval vánoční reklamy? Ale reklamní spot s chlapečkem Lincolnem ze Skotska je jiný. Jeho maminku, která pracuje v rodinném obchodu se spotřebním zbožím, stál jenom 25 liber. Mnozí lidé se navíc shodují, že jde vůbec o nejlepší vánoční reklamu roku 2020. Jak se toto rozkošné video líbí vám osobně?
Článek
Světlo světa spatřila první vánoční reklama roku 2020 o tradicích a rodinné sounáležitosti. Autorem spotu je společnost Disney
Světlo světa spatřila první vánoční reklama roku 2020 o tradicích a rodinné sounáležitosti. Autorem spotu je společnost Disney Noci se prodlužují, dny se zkracují a za rohem je už prosinec a s ním Štědrý den. Kromě nákupu dárků či pečení cukroví nastává tradiční čas vánočních reklam. V pondělí 9. listopadu měla svou premiéru jedna z prvních vánočních reklam roku 2020. Tuto krásnou reklamu natočila společnost Disney.