Amatérská vánoční reklama s dvouletým chlapečkem vás chytne za srdce. Měli by ji vysílat v televizi, shodují se lidé

Amatérská vánoční reklama s dvouletým chlapečkem vás chytne za srdce. Měli by ji vysílat v televizi, shodují se lidé Zdroj: YouTube.com

Kdo by nemiloval vánoční reklamy? Ale reklamní spot s chlapečkem Lincolnem ze Skotska je jiný. Jeho maminku, která pracuje v rodinném obchodu se spotřebním zbožím, stál jenom 25 liber. Mnozí lidé se navíc shodují, že jde vůbec o nejlepší vánoční reklamu roku 2020. Jak se toto rozkošné video líbí vám osobně?

Video s malým Lincolnem předčí vánoční reklamy velkých značek

Amatérská vánoční reklama, v níž si hlavní roli zahrál dvouletý chlapeček Lincoln, dle některých s přehledem strčí do kapsy vysokonákladová vánoční videa velkých světových značek. 29letá maminka malého chlapce Lisa Norris, která vánoční reklamu natočila, vůbec netušila, že její počin vzbudí takovou senzaci.

Malý dvouleťák ze skotské obce Ayton si získal srdce naprosto všech lidí. Vánoční reklama, ve které účinkuje, začíná tím, že chlapec sedí za kasou, skenuje nákupy a žádá zákazníky o hotovost nebo kartu. Dvouletý Lincoln rovněž v regálech obchodu pečlivě doplňuje zboží a přeje svým zákazníkům krásné Vánoce. Jak se to naučil? Vše odkoukal v obchodě od svých rodičů a prarodičů.

Autorka amatérskou vánoční reklamou propaguje rodinný podnik

Mladá skotská maminka se totiž pomocí videa rozhodla propagovat obchod svých rodičů “Ayton Mini Market”, který se specializuje na prodej potravin a spotřebního zboží. Sama Lisa v něm pracuje na částečný úvazek, protože se jinak stará o svého dvouletého synka Lincolna.

Zdroj: YouTube.com Celý rodinný podnik tak jako spoustu dalších firem a živnostníků postihla pandemie koronaviru. Lisa a její rodina se kvůli restrikcím spojeným s potlačením koronavirové nákazy ocitla v těžké životní situaci. A právě z tohoto důvodu spatřilo světlo světa vánoční video s roztomilým Lincolnem.

Lidé říkají, že jde o nejroztomilejší věc, jakou kdy viděli

Jak tato vánoční reklama vůbec vznikla? Lisa ji zkrátka natočila na tablet. Po úpravách ve speciálních programech připravila 90sekundové video, které ji vyšlo zhruba na 25 liber. “Tato vánoční reklama je ke zhlédnutí na internetu. Naši zákazníci říkají, že je to ta nejroztomilejší věc, co kdy viděli, a že by rozhodně měla běžet i v televizi. V každém případě je naše reklama u zákazníků velmi oblíbená, přiměla lidi k úsměvu i pozitivní mysli,” říká autorka vánočního videa Lisa Norris.

Zdroj: YouTube.com V každém případě je díky vánoční reklamě jasné, že Lincoln je rozený obchodník a práce v obchodě mu jde na jedničku s hvězdičkou. Rodinný obchod tak bude mít v budoucnu kdo převzít.

Autor:
Publikováno: 7. 12. 2020 13:03 Nahlásit obsah