Kategorie Vánoce 2020

Článek
Trendy Vánoc 2020: Hitem jsou přírodní dekorace, platina i klasická modrá
Trendy Vánoc 2020: Hitem jsou přírodní dekorace, platina i klasická modrá Trendy Vánoc se každým rokem mění. Chcete vědět, které vánoční barvy, materiály a styly vévodí letošnímu roku 2020? Pokud se jimi chcete inspirovat při vánoční výzdobě, vsaďte na platinu, klasickou modrou, neutrální tóny, dekorace z přírodních materiálů nebo perníčky.
Článek
Amatérská vánoční reklama s dvouletým chlapečkem vás chytne za srdce. Měli by ji vysílat v televizi, shodují se lidé
Amatérská vánoční reklama s dvouletým chlapečkem vás chytne za srdce. Měli by ji vysílat v televizi, shodují se lidé Kdo by nemiloval vánoční reklamy? Ale reklamní spot s chlapečkem Lincolnem ze Skotska je jiný. Jeho maminku, která pracuje v rodinném obchodu se spotřebním zbožím, stál jenom 25 liber. Mnozí lidé se navíc shodují, že jde vůbec o nejlepší vánoční reklamu roku 2020. Jak se toto rozkošné video líbí vám osobně?
Článek
Barvou Vánoc 2020 je klasická modrá. Nadčasový modrý odstín sluší vánočnímu stromečku i sváteční tabuli
Barvou Vánoc 2020 je klasická modrá. Nadčasový modrý odstín sluší vánočnímu stromečku i sváteční tabuli Přemýšlíte nad tím, jakým způsobem letos nazdobíte vánoční stromeček, sváteční tabuli nebo rovnou celý svůj dům? Do zdobení se můžete pustit i s ohledem na trendy letošního adventu, které říkají, že barvou Vánoc 2020 je klasická modrá. Proč tedy letošní vánoční svátky nepojmout “modře”? Přinášíme vám inspiraci, jak na to.