Horoskop na 52. týden (21. 12. 2020 - 27. 12. 2020)

A je tu další týden! Vánoce se kvapem blíží a atmosféra je snad ještě hektičtější než obvykle. Co tě čeká v následujících dnech? Budeš v klidu, nebo tě ovládne chaos? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

V následujících dnech se ti bude dařit především po pracovní stránce. Klidně vsaď vše na svou intuici, to se ti tentokrát opravdu vyplatí. Budeš hned s jistotou vědět, co na koho platí a jak nejlépe na něj. Tyhle schopnosti ti přinesou mnoho dobrého, z čeho budeš těžit ještě dlouho.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Nejen pro tebe je blížící se nový rok příslibem nového začátku. A právě to tě čeká nejen v práci. I tvá rodina se společně s tebou dočká velké změny. Zatím si užívejte klidu společných chvil, než se začnou dít ty velké věci. Máte se na co těšit.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

V následujících dnech budeš doslova uragán. Naprosto tě pohltí vánoční nálada. Bude tě bavit pobíhání po obchodech, dekorování domu i pečení cukroví. A do toho všeho se pustíš s velkou energií. Dávej pozor, ať neuženeš své pomocníky.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

V práci tě budou brzy čekat nové možnosti. Jsou to ale situace, které jsou pro tebe naprosto nečekané a nové. Nezalekni se té velké výzvy. Dej si na vše dostatek času, pořádně to promysli a až pak se vrhni do práce. Ono ti nic neuteče.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Tento týden bude velmi náročný, ale nakonec se ti podaří splnit všechny zadané úkoly i staré resty. Takže se budeš moct brzy začít oddávat vánočním radovánkám. Nenechej si je letos nikým a ničím zkazit a užívej si je opravdu do sytosti.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Partner bude tento týden jako vyměněný. Z drsného chlapáka se rázem stane vzorná hospodyňka a opečovávající mazel. Budeš jen valit oči. Užívej si to a patřičně toho využij. Kdoví, jak dlouho to bude trvat. Vánoční úklid a výzdoba bude hotová jako mávnutím kouzelného proutku.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Čeká tě krásný a poklidný týden. Budeš mít pocit jakoby Vánoce ani nebyly za rohem. Ty budeš ale naprostu v klidu, s prázdným seznamem povinností a skvělou náladou. Vyraz načerpat trochu vánoční atmosféry do města na trhy. Bude to krásné odpoledne.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

S blížícím se koncem roku začínáš bilancovat, ale uplynulý rok ti moc radosti nepřinesl. Nezoufej, brzy se situace změní. A ty ve svém životě přivítáš osobu, která tvé dny rázem rozjasní. Nebuď tedy k novým známým příliš kritická, ať svou spřízněnou duši neodradíš.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Neustále musíš odhánět neodbytné nápadníky, kteří si zkrátka nedají řict a ne neberou jako odpověď. A už tě to začíná dost štvát. Buď tentokrát opravdu rázná, i za cenu nepříjemné situace. Jinak nebudeš mít pokoj nikdy.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Prosinec se u tebe ponese ve znamení úvah o budoucnosti. Nečekej na nic, pokud chcete s partnerem udělat něco, co váš vztah posune dál. Pokud jste si svým vztahem jistí, není důvod, proč otálet. Uvidíš, že to bude nejlepší rozhodnutí ve vašem životě.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Prosinec byl velmi náročný, ale vypadá to, že ten shon a stres pomalu končí. Teď tě už čeká vánoční pohoda, pohádky, cukroví a balení dárků. Letos si to budeš užívat o dost víc, než jiné roky. Nezapomeň, že není potřeba mít třicet druhů cukroví, ale hlavní je, aby ti to dělalo radost.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Doma i v práci momentálně panuje naprostý blázinec, ale tebe jen tak něco nerozhodí. Představa toho, že za pár dnů už budeš mít volno a budeš si užívat klidné atmosféry, tě drží nad vodou. Předej trochu svého klidu i kolegům, kteří se doslova hroutí.

Autor:
Publikováno: 23. 12. 2020 10:37 Nahlásit obsah