Kamila Nývltová se opět pouští do pečení vánočního cukroví. Tentokrát chce napéct přes 52 tisíc kousků

Kamila Nývltová se opět pouští do pečení vánočního cukroví. Tentokrát chce napéct přes 52 tisíc kousků Zdroj: Profimedia

Kamila Nývltová je nejen skvělá zpěvačka, ale také výborná pekařka a cukrářka. Mezi její obrovské vášně patří pečení vánočního cukroví a ani v letošním roce tomu nebude jinak. Tato sympatická žena se pouští do předvánočních příprav už nyní. Jak uvedla na svém Instagramu, na letošní Vánoce chce upéct přes 52 tisíc kousků vánočního cukroví.

Co se týče pečení vánočního cukroví, Kamila Nývltová není žádná troškařka. Každým rokem peče kilogramy tradičního cukroví nejen pro svou rodinu, ale také na zakázku pro známé. 

V roce 2021 si Kamila Nývltová dala obrovské předsevzetí. Na letošní Vánoce chce napéct neuvěřitelných 52 tisíc kousků cukroví. Jelikož jde o opravdu velké sousto, vrhá se do příprav už nyní.

Je tady den D. Po roce budou zase Vánoce a já se vrhám do mého tradičního cukroví, teda Vašeho. Tak good luck, páč mě čeká něco málo přes 52 000 kousků,” napsala oblíbená zpěvačka na Instagram a připojila momentku s velkým hnětacím strojem, který jí pomáhá připravit těsto na cukroví.

Kamila Nývltová přiznává, že když peče, slepuje a obaluje, je ve svém živlu. Že ji tato činnost baví a je v ní neskutečně dobrá, předvedla i v loňském roce, kdy napekla neuvěřitelných 200 kilogramů vánočního cukroví po 16 druzích. A to od vanilkových rohlíčků a vosích hnízd přes linecké až po kokosky.

“Jako maličko na sebe pyšná jsem. Jen když na to teď tak koukám, tak maličko nechápu jak jsem těch 200 kilo zvládla. Ale už není, ani nám nezbylo a všichni snad byli spokojení. Tak zase (snad) příští rok,” okomentovala loni v prosinci šikovná zpěvačka a cukrářka svou fotku s krabicemi naplněnými voňavým cukrovím.

Rok se s rokem sešel a Kamila Nývltová se znovu pouští do pečení vánočního cukroví. Tak ať jí jde její milovaná práce od ruky!

Zdroj: Instagram

Autor:
Publikováno: 12. 11. 2021 12:00 Nahlásit obsah