Kategorie Pečení cukroví

Článek
Kamila Nývltová napekla neuvěřitelných 525 kilogramů vánočního cukroví. V letošním roce si dala skutečně do těla
Kamila Nývltová napekla neuvěřitelných 525 kilogramů vánočního cukroví. V letošním roce si dala skutečně do těla Zpěvačka Kamila Nývltová, která je také výborná cukrářka a pekařka, letos zdolala svůj osobní rekord. Na zakázku napekla 525 kilogramů vánočního cukroví, což se s jejími loňskými 200 kilogramy cukroví nedá absolutně srovnávat. Jak tato sympatická zpěvačka dodává, letos už s pečením cukroví skončila, ale příští rok se do něj pustí zase.
Článek
Jak vyčistit formičky na cukroví? Díky triku s kypřicím práškem či Coca-Colou budou zase jako nové
Jak vyčistit formičky na cukroví? Díky triku s kypřicím práškem či Coca-Colou budou zase jako nové Zdědili jste po své mamince či babičce plechové formičky na cukroví, ve kterých každým rokem děláte ořechové pracny, tmavé medvědí tlapky nebo ořechy? Ač dobře slouží, letité používání je na těchto formičkách na cukroví opravdu znát. Jak je vyčistit, aby zase vypadaly jako nové? Vyzkoušejte trik s kypřicím práškem či s Coca-Colou.
Článek
Jak nejlépe skladovat cukroví? Vyzkoušejte tipy, díky kterým vám vydrží až do Štědrého dne
Jak nejlépe skladovat cukroví? Vyzkoušejte tipy, díky kterým vám vydrží až do Štědrého dne Už jste se pustili do pečení vánočního cukroví? V tom případě vás jistě zajímá, jak jej co nejlépe skladovat, aby vám vydrželo až do Vánoc. Poradíme vám proto, do čeho a kam uložit napečené cukroví, aby bylo i během vánočních svátků dokonalé.
Článek
Recept na marokánky: Toto vánoční cukroví nesmí chybět ani na vaší sváteční tabuli
Recept na marokánky: Toto vánoční cukroví nesmí chybět ani na vaší sváteční tabuli Chcete si připravit ty nejlepší marokánky, které chutnají jako z cukrárny? Přinášíme recept, který stojí za vyzkoušení. Vykouzlete si fantastické marokánky, které se budou vyjímat na sváteční tabuli vedle dalších druhů vánočního cukroví. Jakým způsobem si tedy marokánky připravíte?
Článek
Kdy začít péct vánoční cukroví? Každý druh to má jinak, připravte si plán
Kdy začít péct vánoční cukroví? Každý druh to má jinak, připravte si plán Rozhodli jste se, že si letos napečete všechno vánoční cukroví sami? V tom případě si jistě říkáte, kdy přesně začít. Odpověď na tuto otázku závisí na tom, pro jaké druhy vánočního cukroví jste se rozhodli. Zatímco na zázvorky je čas již koncem listopadu, například vosí hnízda si připravte až těsně před Vánoci.
Článek
Kamila Nývltová se opět pouští do pečení vánočního cukroví. Tentokrát chce napéct přes 52 tisíc kousků
Kamila Nývltová se opět pouští do pečení vánočního cukroví. Tentokrát chce napéct přes 52 tisíc kousků Kamila Nývltová je nejen skvělá zpěvačka, ale také výborná pekařka a cukrářka. Mezi její obrovské vášně patří pečení vánočního cukroví a ani v letošním roce tomu nebude jinak. Tato sympatická žena se pouští do předvánočních příprav už nyní. Jak uvedla na svém Instagramu, na letošní Vánoce chce upéct přes 52 tisíc kousků vánočního cukroví.
Článek
Domácí salko chutná jako z obchodu: Na jeho recept potřebujete pouze tři přísady
Domácí salko chutná jako z obchodu: Na jeho recept potřebujete pouze tři přísady Slazeného kondenzovaného mléka neboli salka není nikdy dost. A to zvlášť v době adventu, kdy jej potřebujeme jako jednu z přísad do cukroví nebo k přípravě vaječného koňaku. Co když jste si jej ale zapomněli koupit a nutně jej potřebujete? Nevadí. Vyrobit salko můžete velmi jednoduše i v domácích podmínkách.
Článek
Zvyky a tradice během adventu: Znáte je všechny?
Zvyky a tradice během adventu: Znáte je všechny? První adventní neděli zapálíme první svíčku na adventním věnci. Tímto dnem začíná doba adventu, která je spojena se spoustou tradic a zvyklostí. Víte, které z nich dodržovat?
Článek
Recept na medovníkové kuličky: Příprava tohoto vynikajícího vánočního cukroví je jednoduchá, z talíře ale zmizí mezi prvními
Recept na medovníkové kuličky: Příprava tohoto vynikajícího vánočního cukroví je jednoduchá, z talíře ale zmizí mezi prvními Chystáte se opět po roce, že se v nejbližších dnech pustíte do pečení vánočního cukroví? Vedle lineckého, perníčků a vanilkových rohlíčků určitě vyzkoušejte také výborné medovníkové kuličky. Toto vánoční cukroví chutná podobně jako oblíbený medovník nebo Marlenka a zaručeně se po něm během svátků zapráší.