Dcera Lely Ceterové a Karlose Vémoly roste jako z vody. Na koho vám přijde 15měsíční Lili podobná?

Dcera Lely Ceterové a Karlose Vémoly roste jako z vody. Na koho vám přijde 15měsíční Lili podobná? Zdroj: Shutterstock

Před více než jedním rokem se zápasník MMA Karlos Vémola a jeho partnerka Lela Ceterová stali hrdými rodiči dcerky Lili. I když se jejich holčička narodila předčasně, dělá v současnosti svým rodičům velkou radost. Lela Ceterová a Karlos Vémola zveřejňují fotky své roztomilé dcerky pravidelně na Instagramu. Komu ze svých rodičů se Lili podobá víc?

Patnáctiměsíční dcerka Lili je pro svou mámu Lelu Ceterovou a tátu Karlose Vémoly velkým životním štěstím. Jako hrdí rodiče se svou krásnou dcerkou pravidelně chlubí na Instagramu, a tak si nelze nevšimnout, že malá Lili roste jako z vody.

Holčička Karlose Vémoly a Lely Ceterové přišla na svět 18. prosince 2019 předčasně. Podle její maminky Lely se měla narodit až začátkem ledna následujícího roku. I přes všechny komplikace je z Lili krásná a zdravá holčička. Na instagramových fotkách, které zveřejňují její rodiče, působí jako roztomilý smíšek, který má rád legraci.

Po partnerské krizi, kterou mají Lela Ceterová a Karlos Vémola za sebou, jejich instagramové příspěvky napovídají, že aktuálně prožívají dokonalé rodinné štěstí. S malou Lili chodí pravidelně na procházky a vychutnávají si teplo rodinného krbu. Patnáctiměsíční holčička například sekunduje své mamince doma při vaření, s tátou Karlosem se zase ráda dívá na pohádky.

Už jste se zamysleli nad tím, na koho je malá Lili podobná? Na tatínka, MMA zápasníka Karlose Vémolu, nebo na maminku, slovenskou playmate Lelu Ceterovou? Ač má za sebou Lela Ceterová jisté estetické úpravy, fanoušci tohoto hvězdného páru se shodují, že patnáctiměsíční Lili zdědila svou krásu spíše po mamince.

Pro slovenskou playmate Lelu Ceterovou je dcerka Lili jejím první dítětem. Karlos Vémola má již děti z předchozího vztahu. A to syna Karlose Juniora a nevlastní dceru.

Autor:
Publikováno: 17. 3. 2021 10:47 Nahlásit obsah