Kategorie Lela Ceterová

Článek
Lela Vémola odletěla do Íránu. Nechala si udělat nový nos a spravit víčka
Lela Vémola odletěla do Íránu. Nechala si udělat nový nos a spravit víčka Manželka bijce Karlose Vémoly se úpravami svého zevnějšku nikdy netajila. Lela Vémola tentokrát otevřeně informovala o tom, že odcestovala do Íránu, kde podstoupila plastickou operaci nosu a víček. Proč se obrátila zrovna na specialisty v této blízkovýchodní zemi? V případě svého nosu chtěla napravit to, co podle ní lékaři v Evropě zanedbali.
Článek
Svatba Karlose Vémoly a Lely Ceterové: Novomanželé sdíleli průběh svého dne D i na sociálních sítích
Svatba Karlose Vémoly a Lely Ceterové: Novomanželé sdíleli průběh svého dne D i na sociálních sítích MMA zápasník Karlos Vémola a playmate Lela Ceterová si ve čtvrtek 28. července řekli v Praze na Občanské plovárně ANO. Jejich veselka probíhala ve velkém stylu a zúčastnilo se jí několik stovek hostů z řad rodiny, přátel a známých. Svou svatbu Karlos Vémola a Lela Ceterová průběžně dokumentovali i na svých instagramových účtech. Podívejte se sami.
Článek
Lela Ceterová si nechala vymodelovat novou tvář. V rámci příprav na blížící se svatbu s Karlosem Vémolou
Lela Ceterová si nechala vymodelovat novou tvář. V rámci příprav na blížící se svatbu s Karlosem Vémolou Svatba Lely Ceterové a Karlose Vémoly již pomalu klepe na dveře. Slovenská playmate proslulá řadou plastických operací chce být na tuto událost, která proběhne koncem července 2022, opravdu dokonalá. Jak Lela Ceterová prozradila na svém Instagramu, nechala si proto vymodelovat novou tvář.
Článek
Lela Ceterová to schytala na Instagramu. Svou dceru oblékáte jako hastroš, napsaly jí maminky
Lela Ceterová to schytala na Instagramu. Svou dceru oblékáte jako hastroš, napsaly jí maminky Snoubenka Karlose Vémoly, playmate Lela Ceterová je na sociálních sítích snad každý den terčem kritických komentářů. Tentokrát to od instagramových maminek schytala za to, jak obléká svou dvouletou dceru Lili. Maminky Lele Ceterové vyčetly, že svou holčičku obléká jako hastroš, zatímco ona je vždy dokonale vystylovaná.
Článek
Lela Ceterová a Karlos Vémola mají druhé miminko. Narodil se jim syn Rocky
Lela Ceterová a Karlos Vémola mají druhé miminko. Narodil se jim syn Rocky Lela Ceterová a její snoubenec Karlos Vémola se dočkali druhého potomka. Ve středu 1. prosince slovenská playmate porodila v pražské porodnici Podolí synka Rockyho. Příchod chlapečka se však neobešel bez komplikací. Lela Ceterová totiž pár dnů před porodem dostala covid.
Článek
Karlos Vémola a Lela Ceterová čekají další miminko. Bude to chlapeček, nebo holčička?
Karlos Vémola a Lela Ceterová čekají další miminko. Bude to chlapeček, nebo holčička? MMA zápasník Karlos Vémola a jeho snoubenka Lela Ceterová plánují na letošní červenec velkou svatbu. To ale není všechno. Jak Karlos prozradil během natáčení nového dílu Karlos Show, jeho partnerka Lela je těhotná. Zda to tentokrát bude chlapeček, nebo opět holčička, je vzhledem k Lelině počátečnímu těhotenství ve hvězdách.
Článek
Lela Ceterová má za sebou další úpravy. Tvář si nově vylepšila čtyřmi estetickými zákroky
Lela Ceterová má za sebou další úpravy. Tvář si nově vylepšila čtyřmi estetickými zákroky Slovenská playmate Lela Ceterová se na Instagramu pochlubila další estetickou úpravou svého zevnějšku. Snoubenka českého MMA zápasníka Karlose Vémoly, s nímž má dceru Lili, nepatří k zastánkyním přirozeného vzhledu. Svými úpravami se však netají. Co si na svém těle nechala vylepšit tentokrát?
Článek
Dcera Lely Ceterové a Karlose Vémoly roste jako z vody. Na koho vám přijde 15měsíční Lili podobná?
Dcera Lely Ceterové a Karlose Vémoly roste jako z vody. Na koho vám přijde 15měsíční Lili podobná? Před více než jedním rokem se zápasník MMA Karlos Vémola a jeho partnerka Lela Ceterová stali hrdými rodiči dcerky Lili. I když se jejich holčička narodila předčasně, dělá v současnosti svým rodičům velkou radost. Lela Ceterová a Karlos Vémola zveřejňují fotky své roztomilé dcerky pravidelně na Instagramu. Komu ze svých rodičů se Lili podobá víc?