Lela Ceterová se drsně vyjádřila o přirozených ženách, které kritizují její vzhled: Co jim vzkázala?

Lela Ceterová se drsně vyjádřila o přirozených ženách, které kritizují její vzhled: Co jim vzkázala? Zdroj: Profimedia

Manželka MMA zápasníka Karlose Vémoly, Lela Ceterová, je každý den na sociálních sítích vystavena nepřejícím, negativním až nenávistným komentářům ohledně svého vzhledu. Lela se dlouhodobě netají tím, že podstoupila řadu plastických a estetických úprav. Nejvíce její vzhled hatují přirozené ženy. Co jim konkrétně vzkázala?

Když Lela Ceterová vloží nový příspěvek na sociální sítě, kromě pochvalných a neutrálních komentářů se musí pravidelně vypořádávat s davy rýpalů komentujících její vzhled. Partnerka Karlose Vémoly má za sebou několik plastických a estetických úprav a je sama se sebou spokojená.

Její přístup ke kráse však spoustě lidem leží v žaludku. Často si ji dobírají ženy, které preferují přirozený vzhled nejen u sebe, ale také u druhých. Jejich komentáře pod instagramovými fotkami Lely Ceterové bývají mnohdy velmi nepříjemné.

„Nechápu, že ženy, které jsou ‚přirozené‘, tak budou stále útočit na ženy, jako jsem já, které podstoupily plastiku, proč? Já na ně útočím? Že jsi přirozená a měla by sis udělat prsa, protože je nemáš hezká a jsou přirozená a nemáš je rovnoměrná? Nebo, že nemáš ukázkový nos, tak by sis ho měla nechat upravit? Ne, já nebudu nikdy na nikoho útočit. My ženy, které chodíme na plastické operace, tak v životě nesoudíme ženy, které tam nechodí. Nikdy je nepomlouváme, netlačíme a ani neříkáme, že když to máme my, tak by měly i ony. My totiž akceptujeme druhé, a to je to krásné,“ vyjádřila se Lela Ceterová k ženám, které na ni na sociálních sítích nenávistně útočí.

Zdroj: Shutterstock Manželce Karlose Vémoly a dvojnásobné mamince vadí, že jí tyto ženy diktují, jak má vypadat, na jaké úpravy má zapomenout, jak se má líčit nebo jak se má oblékat. Lela Ceterová jim také vzkazuje, že se mají přestat starat o druhé.

„Nechápu ještě jednu věc, když tedy přirozené ženy, které diktují, jaká mám a nemám být, a podívám se na ně, tak vidím, že chodí na nehty, na barvení a prodlužování vlasů, botox a nevím co, tak proč se do mě montuje, když není přirozená? Musím se smát, přijde mi to komické. Proč přirozené ženy, které hrdě bojují za přirozenost, tak chodí na vlasy, na nehty, na výplně, malují se, holí a nevím, co všechno? Pokud jste tak přirozené, tak se o sebe přestaňte starat, ukažte tu svou přirozenou krásu úplně takovou, jaká je. To by bylo zajímavé, že? Ale starat se o druhé, to je zajímavější. Paradox dnešní doby,” dodala bývalá slovenská playmate.

Zdroj: Instagram.com/lela_ceterova_official, Super.cz

Autor:
Publikováno: 15. 9. 2023 12:45 Nahlásit obsah