Kategorie Vyjádření

Článek
Eva Burešová promluvila o svém vztahu k Emmě Smetana: Není mezi námi žádná rivalita
Eva Burešová promluvila o svém vztahu k Emmě Smetana: Není mezi námi žádná rivalita Herečka a zpěvačka Eva Burešová patřila díky výrazné roli v seriálu ZOO k hlavním tvářím televize Prima. Letošní podzim je tomu ale jinak. Vzhledem k účinkování v novinkovém seriálu Eliška a Damián se dostala na TV Prima do popředí zpěvačka a moderátorka Emma Smetana. O těchto dvou ženách se říká, že se vůbec nemusí. Jak je to ale ve skutečnosti?
Článek
Lela Ceterová se drsně vyjádřila o přirozených ženách, které kritizují její vzhled: Co jim vzkázala?
Lela Ceterová se drsně vyjádřila o přirozených ženách, které kritizují její vzhled: Co jim vzkázala? Manželka MMA zápasníka Karlose Vémoly, Lela Ceterová, je každý den na sociálních sítích vystavena nepřejícím, negativním až nenávistným komentářům ohledně svého vzhledu. Lela se dlouhodobě netají tím, že podstoupila řadu plastických a estetických úprav. Nejvíce její vzhled hatují přirozené ženy. Co jim konkrétně vzkázala?
Článek
Gabriela Soukalová o svém ztracení v italských Alpách: Ve finále jsem ráda, že se to stalo, napsala na Instagram
Gabriela Soukalová o svém ztracení v italských Alpách: Ve finále jsem ráda, že se to stalo, napsala na Instagram Bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová se konečně ozvala svým instagramovým sledujícím. 32letá moderátorka pořadu Show Time na Primě na této sociální síti prolomila bariéru mlčení a vyjádřila se ke svému nedávnému ztracení v italských Alpách. Všechny však překvapila, když napsala, že je ve finále ráda, že se to stalo.
Článek
Zuzana Plačková zuří kvůli drbům, které se o ní šíří i v Česku. Diona údajně neporodila a měla náhradní matku
Zuzana Plačková zuří kvůli drbům, které se o ní šíří i v Česku. Diona údajně neporodila a měla náhradní matku Slovenská královna Instagramu Zuzana Plačková si plnými doušky užívá nabyté mateřství. Zatímco se láskyplně stará o novorozeného synka Diona, musí také řešit drby, které se o ní šíří i v Česku. Když se k ní dostala další “zaručená zpráva” o tom, že Diona údajně neporodila a že využila služeb náhradní matky, vytočila se do běla.