Eva Burešová promluvila o svém vztahu k Emmě Smetana: Není mezi námi žádná rivalita

Eva Burešová promluvila o svém vztahu k Emmě Smetana: Není mezi námi žádná rivalita Zdroj: Profimedia

Herečka a zpěvačka Eva Burešová patřila díky výrazné roli v seriálu ZOO k hlavním tvářím televize Prima. Letošní podzim je tomu ale jinak. Vzhledem k účinkování v novinkovém seriálu Eliška a Damián se dostala na TV Prima do popředí zpěvačka a moderátorka Emma Smetana. O těchto dvou ženách se říká, že se vůbec nemusí. Jak je to ale ve skutečnosti?

O svém vztahu k 35leté Emmě Smetana se 30letá Eva Burešová veřejně vyjádřila na Instagramu. Co nemůže konkrétně zkousnout? Tvrzení zlých jazyků, které se objevuje jak v médiích, tak na sociálních sítích, že mezi těmito dámami bují obrovská rivalita.

Pes má být podle některých "zaručených zpráv" zakopán v tom, že hlavní tváří Primy se na podzim 2023 stala Emma Smetana, která hraje v primáckém seriálu Eliška a Damián. Tato zpěvačka, moderátorka a dnes i herečka měla sesadit z pomyslného trůnu Evu Burešovou, která patřila k nejvýraznějším tvářím TV Prima v předchozích měsících.

Zdroj: Shutterstock Chci vám říct, že mezi mnou a Emmou Smetanovou není žádná rivalita. Nevím, jestli je to nutné pro nějaký publicitární trik, ale nejsem někdo, kdo představuje jakoukoli hrozbu pro své kolegy,” vyjádřila se Eva Burešová o svém vztahu k Emmě Smetana.

30letá herečka a zpěvačka navíc zdůraznila, že se jí nelíbí, jak o ní média informují a jak spekulují o tom, že se s Emmou Smetanou vůbec nemusí.

“Je naprosto zřejmé, že někdo má velký zájem pošpinit mou osobu, kariéru, práci a drobné změny v postoji veřejnosti. Toho si jsem dobře vědoma a čekám na vhodný okamžik, abych podnikla odpovídající právní kroky ke změně. Věřím, že by se tím mělo více zabývat,” dodala Eva Burešová na Instagramu.

Zdroj: Instagram.com/evabureshsalvatore, Fakta.today, Extra.cz, Super.cz, Sedmicka.tyden.cz
Autor:
Publikováno: 20. 9. 2023 14:36 Nahlásit obsah