Kategorie Eva Burešová

Článek
Eva Burešová promluvila o svém vztahu k Emmě Smetana: Není mezi námi žádná rivalita
Eva Burešová promluvila o svém vztahu k Emmě Smetana: Není mezi námi žádná rivalita Herečka a zpěvačka Eva Burešová patřila díky výrazné roli v seriálu ZOO k hlavním tvářím televize Prima. Letošní podzim je tomu ale jinak. Vzhledem k účinkování v novinkovém seriálu Eliška a Damián se dostala na TV Prima do popředí zpěvačka a moderátorka Emma Smetana. O těchto dvou ženách se říká, že se vůbec nemusí. Jak je to ale ve skutečnosti?
Článek
Přemek Forejt oslavil 36. narozeniny. Partnerka Eva Burešová jej překvapila tajnou oslavou
Přemek Forejt oslavil 36. narozeniny. Partnerka Eva Burešová jej překvapila tajnou oslavou Šéfkuchař Přemek Forejt oslavil 16. dubna své 36. narozeniny ve velkém stylu. A to zásluhou své partnerky Evy Burešové, která si pro něj nachystala opravdu nádherné překvapení v podobě tajné narozeninové oslavy. Jak vše konkrétně probíhalo, herečka sdílela na svém Instagramu.
Článek
Eva Burešová reagovala na tragédii v Krkonoších: Krvácí mi srdce, napsala
Eva Burešová reagovala na tragédii v Krkonoších: Krvácí mi srdce, napsala Tragická smrt 40leté mámy a jejího 3letého synka v Krkonoších zasáhla celé Česko. Názor na celou věc má také Eva Burešová, která se o celé tragédii rozepsala na svém Instagramu. Herečka vzkázala lidem, kteří chtějí odejít, aby na onen svět nebrali svoje děti.
Článek
Eva Burešová ukázala dům, kde bydlí s Přemkem Forejtem. Mají dokonalé rodinné zázemí
Eva Burešová ukázala dům, kde bydlí s Přemkem Forejtem. Mají dokonalé rodinné zázemí Není pochyb o tom, že Eva Burešová a Přemek Forejt žijí spokojeným rodinným životem. Krásná herečka totiž na Instagramu sdílela fotky jejich společného domu s velkou zahradou, který si pořídili na vesnici. Jak se vám jejich bydlení líbí?
Článek
Eva Burešová ukázala syna Tristana. Je to malý vlasáč
Eva Burešová ukázala syna Tristana. Je to malý vlasáč Dvojnásobná maminka Eva Burešová přesně před 6 týdny porodila svého druhorozeného syna Tristana, jehož tátou je šéfkuchař a porotce Masterchefa Přemek Forejt. Sympatická herečka napsala, že má již za sebou šestinedělí, které patří k nejnáročnějším obdobím každé maminky. Zároveň se pochlubila fotkou malého Tristana. Podívejte se, jaký je to vlasáč.
Článek
Eva Burešová je již s novorozeným Tristanem Williamem doma. Kritikům výběru synova jména napsala ostrý vzkaz
Eva Burešová je již s novorozeným Tristanem Williamem doma. Kritikům výběru synova jména napsala ostrý vzkaz Herečka a zpěvačka Eva Burešová přivedla v pondělí 15. srpna na svět syna Tristana Williama. S novorozeným chlapečkem, kterého porodila svému snoubenci Přemku Forejtovi, je již tato šťastná maminka z porodnice doma. Novorozený Tristan se seznámil se svými nejbližšími a na přivítanou dostal sadu pestrobarevných balonků.
Článek
Eva Burešová porodila Přemku Forejtovi syna. Jméno miminka je velmi netradiční
Eva Burešová porodila Přemku Forejtovi syna. Jméno miminka je velmi netradiční Z herečky a zpěvačky Evy Burešové je dvojnásobná maminka. V pondělí 15. srpna přivedla na svět svého druhého syna, který od svých rodičů dostal velmi neobvyklé jméno. Jak se syn Evy Burešové a Přemka Forejta jmenuje? Jeho jméno prozradil na Instagramu sám hrdý tatínek.
Článek
Eva Perkausová, Eva Burešová a další nastávající maminky: Kdo čeká miminko v roce 2022?
Eva Perkausová, Eva Burešová a další nastávající maminky: Kdo čeká miminko v roce 2022? Pro mnohé známé české ženy budou následující týdny či měsíce roku 2022 opravdu přelomové. Zajímá vás, která ze slavných nastávajících maminek letos přivede na svět vytoužené děťátko? V radostném očekávání jsou nejen Eva Hecko Perkausová nebo Eva Burešová.
Článek
Eva Burešová si nechala ostříhat zničené vlasy. Podívejte se, jak v novém účesu prokoukla
Eva Burešová si nechala ostříhat zničené vlasy. Podívejte se, jak v novém účesu prokoukla Herečka, zpěvačka a nastávající dvojnásobná maminka Eva Salvatore Burešová se na Instagramu pochlubila novým účesem. Při poslední návštěvě kadeřnice si nechala svou dlouhou hřívu výrazně zkrátit a také si střihla ofinu. Podívejte se, jak to Evě Burešové v novém účesu sluší.
(6) Načíst více