Kategorie Eva Burešová

Článek
Eva Burešová ukázala syna Tristana. Je to malý vlasáč
Eva Burešová ukázala syna Tristana. Je to malý vlasáč Dvojnásobná maminka Eva Burešová přesně před 6 týdny porodila svého druhorozeného syna Tristana, jehož tátou je šéfkuchař a porotce Masterchefa Přemek Forejt. Sympatická herečka napsala, že má již za sebou šestinedělí, které patří k nejnáročnějším obdobím každé maminky. Zároveň se pochlubila fotkou malého Tristana. Podívejte se, jaký je to vlasáč.
Článek
Eva Burešová je již s novorozeným Tristanem Williamem doma. Kritikům výběru synova jména napsala ostrý vzkaz
Eva Burešová je již s novorozeným Tristanem Williamem doma. Kritikům výběru synova jména napsala ostrý vzkaz Herečka a zpěvačka Eva Burešová přivedla v pondělí 15. srpna na svět syna Tristana Williama. S novorozeným chlapečkem, kterého porodila svému snoubenci Přemku Forejtovi, je již tato šťastná maminka z porodnice doma. Novorozený Tristan se seznámil se svými nejbližšími a na přivítanou dostal sadu pestrobarevných balonků.
Článek
Eva Burešová porodila Přemku Forejtovi syna. Jméno miminka je velmi netradiční
Eva Burešová porodila Přemku Forejtovi syna. Jméno miminka je velmi netradiční Z herečky a zpěvačky Evy Burešové je dvojnásobná maminka. V pondělí 15. srpna přivedla na svět svého druhého syna, který od svých rodičů dostal velmi neobvyklé jméno. Jak se syn Evy Burešové a Přemka Forejta jmenuje? Jeho jméno prozradil na Instagramu sám hrdý tatínek.
Článek
Eva Perkausová, Eva Burešová a další nastávající maminky: Kdo čeká miminko v roce 2022?
Eva Perkausová, Eva Burešová a další nastávající maminky: Kdo čeká miminko v roce 2022? Pro mnohé známé české ženy budou následující týdny či měsíce roku 2022 opravdu přelomové. Zajímá vás, která ze slavných nastávajících maminek letos přivede na svět vytoužené děťátko? V radostném očekávání jsou nejen Eva Hecko Perkausová nebo Eva Burešová.
Článek
Eva Burešová si nechala ostříhat zničené vlasy. Podívejte se, jak v novém účesu prokoukla
Eva Burešová si nechala ostříhat zničené vlasy. Podívejte se, jak v novém účesu prokoukla Herečka, zpěvačka a nastávající dvojnásobná maminka Eva Salvatore Burešová se na Instagramu pochlubila novým účesem. Při poslední návštěvě kadeřnice si nechala svou dlouhou hřívu výrazně zkrátit a také si střihla ofinu. Podívejte se, jak to Evě Burešové v novém účesu sluší.
Článek
Eva Burešová předvedla rostoucí těhotenské bříško. Přiznala, že již přibrala 12 kilogramů
Eva Burešová předvedla rostoucí těhotenské bříško. Přiznala, že již přibrala 12 kilogramů Eva Burešová se už za několik měsíců stane dvojnásobnou maminkou. Pod srdcem totiž nosí miminko, které čeká se svým partnerem, šéfkuchařem Přemkem Forejtem. Sympatická zpěvačka, herečka a moderátorka se aktuálně na Instagramu pochlubila fotkou svého rostoucího bříška. Prozradila také, že již přibrala 12 kilogramů.
Článek
Eva Burešová poděkovala za gratulace k těhotenství. Zároveň zveřejnila jasný vzkaz pro hatery
Eva Burešová poděkovala za gratulace k těhotenství. Zároveň zveřejnila jasný vzkaz pro hatery Herečka Eva Burešová v neděli 3. dubna na svém instagramovém účtu prozradila, že se svým partnerem Přemkem Forejtem čeká miminko. Od veřejného oznámení svého těhotenství obdržela spoustu gratulací, za které všem od srdce poděkovala. Zároveň vyzvala hatery, kterým leží v žaludku, aby jí nepsali zlé zprávy ani nepříjemné komentáře.
Článek
Eva Burešová potvrdila těhotenství: Bude nás 5, napsala na Instagram
Eva Burešová potvrdila těhotenství: Bude nás 5, napsala na Instagram Herečka Eva Burešová učinila přítrž spekulacím, že je těhotná. Na svém instagramovém profilu v neděli 3. dubna šla s pravdou ven a prozradila, že skutečně čeká miminko. Tátou nenarozeného děťátka není nikdo jiný než Evin partner, šéfkuchař Přemek Forejt.
Článek
Eva Burešová natočila klip ke své nové písni Malý princ. Hlavní roli si v něm zahrál její syn Nathaniel
Eva Burešová natočila klip ke své nové písni Malý princ. Hlavní roli si v něm zahrál její syn Nathaniel Herečka a zpěvačka Eva Burešová natočila videoklip plný mateřské lásky. Před pár dny představila světu svou novou píseň Malý princ spolu s klipem, v němž si hlavní roli zahrál její tříletý syn Nathaniel. Zdá se, že se Eva Burešová dojemným songem Malý princ ostatním trefila do vkusu. Její hudební novinka má totiž neskutečný úspěch.
(2) Načíst více