Eva Burešová porodila Přemku Forejtovi syna. Jméno miminka je velmi netradiční

Eva Burešová porodila Přemku Forejtovi syna. Jméno miminka je velmi netradiční Zdroj: Profimedia

Z herečky a zpěvačky Evy Burešové je dvojnásobná maminka. V pondělí 15. srpna přivedla na svět svého druhého syna, který od svých rodičů dostal velmi neobvyklé jméno. Jak se syn Evy Burešové a Přemka Forejta jmenuje? Jeho jméno prozradil na Instagramu sám hrdý tatínek.

Že Eva Burešová porodila, se v pondělí 15. srpna večer pochlubil na Instagramu sám pyšný tatínek Přemek Forejt. Tento známý český šéfkuchař zároveň na sociálních sítích sdílel dojemnou fotografii pořízenou těsně po porodu, na které drží svého novorozeného chlapečka za ručku.

Zajímá vás, jak se syn Evy Burešové a Přemka Forejta jmenuje? Jeho rodiče mu dali velmi neobvyklé jméno, a to Tristan William.

"Tak drobná, přitom tak silná a statečná. Jsem na tebe tak pyšný, jak jsi to celé zvládla. Jsem šťastný za to, co společně máme. Trojka už je na světě a už se nemůžeme dočkat, až budeme všichni spolu. Miluji vás rodinko moje,” napsal Přemek k Forejt k oznámení narození svého syna Tristiana Williama na svém instagramovém profilu.

Tristan William Forejt je první společné miminko Evy Burešové a Přemka Forejta. Každý z nich má ještě potomka z předchozího vztahu: Eva Burešová syna Nathaniela a Přemek Forejt dceru Stellu.

U příležitosti narození syna Tristana Williama byli novopečení rodiče zahrnuti pořádnou dávkou gratulací. Přímo na sociálních sítích jim k novému přírůstku do rodiny popřáli například herečka Patricie Pagáčová, moderátorka Eva Decastelo, zpěvák Voxel, zpěvačka Ewa Farna nebo modelka Jitka Boho.

Zdroj: Instagram.com/evabureshsalvatore
Autor:
Publikováno: 16. 8. 2022 16:08 Nahlásit obsah