Kategorie Přemek Forejt

Článek
Přemek Forejt oslavil 36. narozeniny. Partnerka Eva Burešová jej překvapila tajnou oslavou
Přemek Forejt oslavil 36. narozeniny. Partnerka Eva Burešová jej překvapila tajnou oslavou Šéfkuchař Přemek Forejt oslavil 16. dubna své 36. narozeniny ve velkém stylu. A to zásluhou své partnerky Evy Burešové, která si pro něj nachystala opravdu nádherné překvapení v podobě tajné narozeninové oslavy. Jak vše konkrétně probíhalo, herečka sdílela na svém Instagramu.
Článek
Eva Burešová ukázala dům, kde bydlí s Přemkem Forejtem. Mají dokonalé rodinné zázemí
Eva Burešová ukázala dům, kde bydlí s Přemkem Forejtem. Mají dokonalé rodinné zázemí Není pochyb o tom, že Eva Burešová a Přemek Forejt žijí spokojeným rodinným životem. Krásná herečka totiž na Instagramu sdílela fotky jejich společného domu s velkou zahradou, který si pořídili na vesnici. Jak se vám jejich bydlení líbí?
Článek
Eva Burešová ukázala syna Tristana. Je to malý vlasáč
Eva Burešová ukázala syna Tristana. Je to malý vlasáč Dvojnásobná maminka Eva Burešová přesně před 6 týdny porodila svého druhorozeného syna Tristana, jehož tátou je šéfkuchař a porotce Masterchefa Přemek Forejt. Sympatická herečka napsala, že má již za sebou šestinedělí, které patří k nejnáročnějším obdobím každé maminky. Zároveň se pochlubila fotkou malého Tristana. Podívejte se, jaký je to vlasáč.
Článek
Eva Burešová je již s novorozeným Tristanem Williamem doma. Kritikům výběru synova jména napsala ostrý vzkaz
Eva Burešová je již s novorozeným Tristanem Williamem doma. Kritikům výběru synova jména napsala ostrý vzkaz Herečka a zpěvačka Eva Burešová přivedla v pondělí 15. srpna na svět syna Tristana Williama. S novorozeným chlapečkem, kterého porodila svému snoubenci Přemku Forejtovi, je již tato šťastná maminka z porodnice doma. Novorozený Tristan se seznámil se svými nejbližšími a na přivítanou dostal sadu pestrobarevných balonků.
Článek
Eva Burešová porodila Přemku Forejtovi syna. Jméno miminka je velmi netradiční
Eva Burešová porodila Přemku Forejtovi syna. Jméno miminka je velmi netradiční Z herečky a zpěvačky Evy Burešové je dvojnásobná maminka. V pondělí 15. srpna přivedla na svět svého druhého syna, který od svých rodičů dostal velmi neobvyklé jméno. Jak se syn Evy Burešové a Přemka Forejta jmenuje? Jeho jméno prozradil na Instagramu sám hrdý tatínek.
Článek
Eva Burešová předvedla rostoucí těhotenské bříško. Přiznala, že již přibrala 12 kilogramů
Eva Burešová předvedla rostoucí těhotenské bříško. Přiznala, že již přibrala 12 kilogramů Eva Burešová se už za několik měsíců stane dvojnásobnou maminkou. Pod srdcem totiž nosí miminko, které čeká se svým partnerem, šéfkuchařem Přemkem Forejtem. Sympatická zpěvačka, herečka a moderátorka se aktuálně na Instagramu pochlubila fotkou svého rostoucího bříška. Prozradila také, že již přibrala 12 kilogramů.
Článek
Eva Burešová poděkovala za gratulace k těhotenství. Zároveň zveřejnila jasný vzkaz pro hatery
Eva Burešová poděkovala za gratulace k těhotenství. Zároveň zveřejnila jasný vzkaz pro hatery Herečka Eva Burešová v neděli 3. dubna na svém instagramovém účtu prozradila, že se svým partnerem Přemkem Forejtem čeká miminko. Od veřejného oznámení svého těhotenství obdržela spoustu gratulací, za které všem od srdce poděkovala. Zároveň vyzvala hatery, kterým leží v žaludku, aby jí nepsali zlé zprávy ani nepříjemné komentáře.
Článek
Eva Burešová potvrdila těhotenství: Bude nás 5, napsala na Instagram
Eva Burešová potvrdila těhotenství: Bude nás 5, napsala na Instagram Herečka Eva Burešová učinila přítrž spekulacím, že je těhotná. Na svém instagramovém profilu v neděli 3. dubna šla s pravdou ven a prozradila, že skutečně čeká miminko. Tátou nenarozeného děťátka není nikdo jiný než Evin partner, šéfkuchař Přemek Forejt.
Článek
Eva Burešová se předvedla v zrzavých vlasech. Co na její proměnu říkáte?
Eva Burešová se předvedla v zrzavých vlasech. Co na její proměnu říkáte? Herečku Evu Salvatore Burešovou známe jako půvabnou brunetku. Nyní se na Instagramu ukázala v zrzavých vlasech. Fanoušci ji za její odvážnou proměnu pochválili s tím, že zrzavé vlasy k ní vážně sedí. Eva Burešová se vlasových proměn rozhodně nebojí. Dříve experimentovala třeba s blond nebo rudou či s divokými kudrlinami.