Eva Burešová potvrdila těhotenství: Bude nás 5, napsala na Instagram

Eva Burešová potvrdila těhotenství: Bude nás 5, napsala na Instagram Zdroj: Profimedia

Herečka Eva Burešová učinila přítrž spekulacím, že je těhotná. Na svém instagramovém profilu v neděli 3. dubna šla s pravdou ven a prozradila, že skutečně čeká miminko. Tátou nenarozeného děťátka není nikdo jiný než Evin partner, šéfkuchař Přemek Forejt.

Tam kde to kouzelné vše začalo, jsme to celé také písní oznámili. Tvoje tvář bude mít známý hlas… teď ještě, jestli po tátovi nebo po mámě aneb BUDE NÁS 5! Omlouváme se, že jsme vám to neřekli dříve, ale z různých důvodu můžeme opravdu až nyní. Víme, že to určitě pochopíte. Zdravíme vás a všem posíláme lásku. E+P+S+N+?,” zveřejnila Eva Burešová radostnou zprávu na svém Instagramu.

Herečka dlouhou dobu tajila, že je těhotná. Spekulace o svém těhotenství na veřejnosti také často vyvracela. Když ale vystoupila ve čtvrtém díle show Tvoje tvář má známý hlas se zakulaceným bříškem, které si během vystoupení několikrát pohladila, bylo pravděpodobně všem jasné, jak se věci mají. Nyní již vyšla s pravdou ven.

28letá Eva Burešová čeká se svým partnerem Přemkem Forejtem první společné dítě. Pro oba dva to již není první potomek. Herečka má z předchozího vztahu syna Nathaniela a šéfkuchař pak dceru Stellu. Právě proto Eva Burešová na Instagramu napsala vzkaz “bude nás 5”.

Herečka zatím neprozradila, zda čeká holčičku, nebo chlapečka. Nechává si rovněž pro sebe, v jakém stupni těhotenství se aktuálně nachází. Každopádně k tomu, že nosí pod srdcem nový život, Evě Burešové a celé její rodině velmi gratulujeme.

Zdroj: Instagram.com/evabureshsalvatore
Autor:
Publikováno: 4. 4. 2022 09:46 Nahlásit obsah