Kategorie Těhotenství

Článek
Těhotenská pověra s kočárkem: Proč jej nekupovat a nemít doma před porodem?
Těhotenská pověra s kočárkem: Proč jej nekupovat a nemít doma před porodem? Určitě jste se již setkala s těhotenskou pověrou, která říká, že těhotná žena by si před porodem neměla pořizovat kočárek. V opačném případě pak bude hazardovat se zdravím, či dokonce životem nenarozeného dítěte. Zakládá se tato těhotenská pověra, která se v Česku traduje po generace, vůbec na pravdě?
Článek
Úspěšná slovenská běžkyně Annamária Horváthová je v 16 letech těhotná. Její máma ji chce poslat na potrat
Úspěšná slovenská běžkyně Annamária Horváthová je v 16 letech těhotná. Její máma ji chce poslat na potrat Pamatujete si na slovenské děvčátko, které vyhrálo běžecké závody v pouhých balerínkách a poté bodovalo na Slovensku v celostátních závodech? Annamária Horváthová, která před sebou měla slibnou sportovní kariéru, je těhotná. Tuto skutečnost sama nadějná sportovkyně potvrdila slovenskému listu Nový Čas.
Článek
Ve Velké Británii porodila 11letá dívka. Rodina si jejího těhotenství údajně nevšimla
Ve Velké Británii porodila 11letá dívka. Rodina si jejího těhotenství údajně nevšimla Velkou Británií otřásá skandál, jejíž hlavní aktérkou je 11letá dívka. Toto dítě totiž ve 30. týdnu porodilo miminko a dle britských lékařů jde zřejmě o nejmladší maminku v zemi. Vzhledem k věku této novopečené mámy se ve Velké Británii rozbíhá vyšetřování, které má zjistit, jak a s kým dívka otěhotněla.
Článek
Topmodelka Linda Vojtová se stala maminkou. V New Yorku porodila syna s jedinečným jménem
Topmodelka Linda Vojtová se stala maminkou. V New Yorku porodila syna s jedinečným jménem Jedna z nejúspěšnějších českých topmodelek Linda Vojtová, která v modelingu výrazně boduje i za oceánem, přivedla na svět svého prvního potomka. Svému manželovi, americkému finančníku Joshuovi Sasonovi porodila 4. června 2021 krásného a zdravého syna. Chlapec dostal jedinečné jméno River, které v českém překladu znamená “řeka”.
Článek
Těhotná Martina Pártlová ukázala na Instagramu dětský pokojíček. Její holčička se v něm bude mít jako v bavlnce
Těhotná Martina Pártlová ukázala na Instagramu dětský pokojíček. Její holčička se v něm bude mít jako v bavlnce Hvězda 3v1 Martina Pártlová to má za pár. Jelikož je ve vysokém stupni těhotenství, zanedlouho přivítá na světě svou vytouženou holčičku, kterou čeká s hudebníkem Josefem Vařekou. Nastávající rodiče se na příchod své dcerky náležitě připravují. Vybavili pro ni nádherný dětský pokoj, kterým se Martina Pártlová pochlubila na Instagramu.
Článek
Gabriela Soukalová čeká holčičku. Pohlaví svého miminka oznámila originálním způsobem
Gabriela Soukalová čeká holčičku. Pohlaví svého miminka oznámila originálním způsobem Těhotná Gabriela Soukalová si užívá jednu z nejkrásnějších etap svého života. Už jste také tipovali, zda tato krásná moderátorka a bývalá biatlonistka čeká holčičku, nebo chlapečka? Gabriela před pár dny informovala o tom, že pod srdcem nosí holčičku. Pohlaví svého miminka přitom prozradila velmi originálně.
Článek
Ženský klín je jako zahrada. Francouzská umělkyně Alexandra Sophie ukazuje jeho proměnu od dívky až po sexuální bohyni
Ženský klín je jako zahrada. Francouzská umělkyně Alexandra Sophie ukazuje jeho proměnu od dívky až po sexuální bohyni Francouzská umělkyně Alexandra Sophie, jejíž fotky zdobí titulní strany známých ženských magazínů, uskutečnila velmi zajímavý projekt. Prostřednictvím svého fotoaparátu pohlédla na ženský klín jako na zahradu, která rozkvétá, kvete, plodí a uvadá. Jak se vám líbí způsob, kterým pohlíží na proměnu ženského klína a ženské sexuality?
Článek
Nikol Štíbrová se tajně vdala. Svatba s Petrem Leitgebem proběhla v Řeporyjích pod taktovkou Pavla Novotného
Nikol Štíbrová se tajně vdala. Svatba s Petrem Leitgebem proběhla v Řeporyjích pod taktovkou Pavla Novotného Nastávající maminka Nikol Štíbrová všem vyrazila dech. Za Petra Leitgeba, jehož miminko právě nosí pod srdcem, se totiž tajně vdala. Decentní svatba se uskutečnila v Praze-Řeporyjích, kde Nikol a Petra oddával místní starosta Pavel Novotný.
Článek
Hvězda filmů pro dospělé Drahomíra Jůzová alias Lady Dee porodila dcerku. Holčička se jmenuje Ohana
Hvězda filmů pro dospělé Drahomíra Jůzová alias Lady Dee porodila dcerku. Holčička se jmenuje Ohana Jedna z nejznámějších českých pornohereček Lady Dee, vlastním jménem Drahomíra Júzová, se v úterý 11. května 2021 stala novopečenou maminkou. Porodila krásnou holčičku, které s partnerem dali velmi neobvyklé jméno. Děťátko se jmenuje Ohana.
(53) Načíst více