Kategorie Těhotenství

Článek
Eva Burešová předvedla rostoucí těhotenské bříško. Přiznala, že již přibrala 12 kilogramů
Eva Burešová předvedla rostoucí těhotenské bříško. Přiznala, že již přibrala 12 kilogramů Eva Burešová se už za několik měsíců stane dvojnásobnou maminkou. Pod srdcem totiž nosí miminko, které čeká se svým partnerem, šéfkuchařem Přemkem Forejtem. Sympatická zpěvačka, herečka a moderátorka se aktuálně na Instagramu pochlubila fotkou svého rostoucího bříška. Prozradila také, že již přibrala 12 kilogramů.
Článek
Těhotenské chutě bývají zvláštní. Za bizarní chuť na hlínu, písek či mýdlo může syndrom pika
Těhotenské chutě bývají zvláštní. Za bizarní chuť na hlínu, písek či mýdlo může syndrom pika Nastávající maminky patří k velkým gurmánkám. Jejich chutě se totiž vlivem těhotenství velmi mění. Některé těhotné ženy touží po sladkých, nebo naopak slaných a pikantních jídlech. Těhotenské chutě však mohou být i velmi bizarní. Pokud se vám v těhotenství sbíhají sliny na hlínu, písek či kávovou sedlinu, rozhodně zpozorněte.
Článek
Martin Donutil a Sára Affašová čekají miminko. Radostnou událost oznámili na Den matek
Martin Donutil a Sára Affašová čekají miminko. Radostnou událost oznámili na Den matek Herecký pár Martin Donutil a Sára Affašová se stanou zanedlouho rodiči. Že čekají první společné miminko, oznámili veřejnosti na Instagramu, a to u příležitosti Dne matek. Sára Affašová, kterou proslavil nekonečný seriál Ulice, na této sociální síti konkrétně sdílela romantickou fotku s těhotenským bříškem, které jí zamilovaně líbá její partner.
Článek
Tenistka Kristýna Plíšková sdílela poslední chvíle s těhotenským bříškem. Vypadá podle vás na kluka, nebo holčičku?
Tenistka Kristýna Plíšková sdílela poslední chvíle s těhotenským bříškem. Vypadá podle vás na kluka, nebo holčičku? Tenistka Kristýna Plíšková je v radostném očekávání. Se svým manželem, fotbalistou Dávidem Hanckem čeká miminko a jak napovídají její poslední instagramové příspěvky, spěje do finále. Kristýna Plíšková je již v nejvyšším stupni těhotenství a zanedlouho si pochová miminko, které stále ještě nosí pod srdcem.
Článek
Kolik stojí umělé oplodnění v roce 2022
Kolik stojí umělé oplodnění v roce 2022 Zatímco dřív byly „děti ze zkumavky“ raritou, dnes jde už o téma, které nikoho nepřekvapí. IVF léčbu páry běžně volí, když jinudy cesta nevede. Nejasnosti však obvykle panují okolo toho, kolik vlastně takové asistované početí stojí.
Článek
Dvě čárky, pak rychlé zklamání. Biochemické těhotenství nemusí nic znamenat, někdy je však varovným signálem
Dvě čárky, pak rychlé zklamání. Biochemické těhotenství nemusí nic znamenat, někdy je však varovným signálem K takzvanému biochemickému těhotenství dojde, pokud se oplodněnému vajíčku nepodaří uhnízdit v děloze a následně jej tělo vyloučí. Ačkoliv se o něm příliš nemluví, během svého reprodukčního života jej prodělá až padesát procent žen. Velmi často přitom skončí, aniž by o jeho vzniku vůbec věděly.
Článek
5 situací, kdy nevěra od partnera bolí nejvíc
5 situací, kdy nevěra od partnera bolí nejvíc Když se ve vztahu objeví nevěra, je to vždycky velmi těžké období, které vztah poznamená navždy. Některé vztahy tuto zradu nezvládnou a bohužel se rozpadnou. Ačkoliv je to nepříjemná situace, existují chvíle, kdy partnerova zrada bolí mnohonásobně víc.
Článek
Eva Burešová poděkovala za gratulace k těhotenství. Zároveň zveřejnila jasný vzkaz pro hatery
Eva Burešová poděkovala za gratulace k těhotenství. Zároveň zveřejnila jasný vzkaz pro hatery Herečka Eva Burešová v neděli 3. dubna na svém instagramovém účtu prozradila, že se svým partnerem Přemkem Forejtem čeká miminko. Od veřejného oznámení svého těhotenství obdržela spoustu gratulací, za které všem od srdce poděkovala. Zároveň vyzvala hatery, kterým leží v žaludku, aby jí nepsali zlé zprávy ani nepříjemné komentáře.
Článek
Eva Burešová potvrdila těhotenství: Bude nás 5, napsala na Instagram
Eva Burešová potvrdila těhotenství: Bude nás 5, napsala na Instagram Herečka Eva Burešová učinila přítrž spekulacím, že je těhotná. Na svém instagramovém profilu v neděli 3. dubna šla s pravdou ven a prozradila, že skutečně čeká miminko. Tátou nenarozeného děťátka není nikdo jiný než Evin partner, šéfkuchař Přemek Forejt.
(72) Načíst více