Kategorie Těhotenství

Článek
Jak originálně oznámit těhotenství? Připravte nejbližším ten nejkrásnější vánoční dárek
Jak originálně oznámit těhotenství? Připravte nejbližším ten nejkrásnější vánoční dárek Když se dozvíte, že ve vás roste nový človíček, je to pro vás s partnerem asi ten nejkrásnější okamžik na světě. Pokud si tuto radost nechcete nechat pro sebe a toužíte se o ni podělit i s nejbližšími, můžete to udělat velmi neotřelým způsobem. Jak tedy originálně oznámit těhotenství? Ideální čas nastává zrovna teď o Vánocích!
Článek
Ženu v osmém měsíci těhotenství znásilnilo osm mužů. Policie pro jejich dopadení nic neudělala
Ženu v osmém měsíci těhotenství znásilnilo osm mužů. Policie pro jejich dopadení nic neudělala K celému incidentu došlo v úterý 31. července kolem šesté hodiny ranní, když 20letá žena ze Satary navštívila se svým manželem Sanglii v západním Maharashtra kvůli obchodnímu jednání.
Článek
Faktor Rh negativní jako symbol výjimečnosti. Proč si s ním lékaři nevědí rady a v čem může být nebezpečný?
Faktor Rh negativní jako symbol výjimečnosti. Proč si s ním lékaři nevědí rady a v čem může být nebezpečný? O tom, jaké jsou krevní skupiny, snad víme všichni, ovšem věděli jste také to, že je rozděluje i Rh-faktor? Ten se dělí na pozitivní a negativní a podle vědců je právě ten druhý typ velmi výjimečný.
Článek
Fenka zachránila své těhotné paničce život. Ani vy byste tohle chování u svého psa neměli podceňovat
Fenka zachránila své těhotné paničce život. Ani vy byste tohle chování u svého psa neměli podceňovat O tom, že jsou psi úžasná stvoření, není pochyb. Jsou schopni věcí, které my lidé nikdy nezvládneme, dokážou cítit naše emoce i nemoc a za každé situace jsou svému páníčkovi oddanými a milujícími společníky.
Článek
Příčiny a příznaky samovolného potratu. Na co bychom si měly dávat pozor?
Příčiny a příznaky samovolného potratu. Na co bychom si měly dávat pozor? Těhotenství je pro ženu nádherné období, které však s sebou nese i určitá zdravotní rizika, ke kterým bohužel patří i potrat. Ačkoliv je to velmi nepříjemné téma, o kterém se nastávající maminky příliš často nebaví, je důležité vědět, kdy k němu může dojít a jaké jsou jeho příznaky.
Článek
Kdy nevěra bolí ze všeho nejvíce?
Kdy nevěra bolí ze všeho nejvíce? Když se ve vztahu objeví nevěra, je to vždycky velmi těžké období, které vztah poznamená navždy. Některé vztahy tuto zradu nezvládnou a bohužel se rozpadnou. Ačkoliv je to nepříjemná situace, existují chvíle, kdy partnerova zrada bolí mnohonásobně víc.
Článek
Po 10 letech konečně otěhotněla. Po pár dnech však lékaři přišli na obrovskou chybu
Po 10 letech konečně otěhotněla. Po pár dnech však lékaři přišli na obrovskou chybu Ačkoliv Carolyn Savage a její manžel Sean měli již tři krásné děti, toužili ještě po čtvrtém, tom posledním. Bohužel osud jim nepřál a Carolyn stále nemohla otěhotnět.
Článek
Svou přítelkyni žádal 148x o ruku, aniž by o tom měla tušení
Svou přítelkyni žádal 148x o ruku, aniž by o tom měla tušení Ray Smith se rozhodl, že svou milovanou přítelkyni Claire požádá o ruku trochu netradičním způsobem. Nafotil s ní proto 148 snímků, kde jí s pomocí kartičky s nápisem „Vezmeš si mě?“ žádal o ruku, aniž by o tom měla sebemenší tušení.
(70) Načíst více