Kategorie Těhotenství

Článek
Hvězda filmů pro dospělé Drahomíra Jůzová alias Lady Dee porodila dcerku. Holčička se jmenuje Ohana
Hvězda filmů pro dospělé Drahomíra Jůzová alias Lady Dee porodila dcerku. Holčička se jmenuje Ohana Jedna z nejznámějších českých pornohereček Lady Dee, vlastním jménem Drahomíra Júzová, se v úterý 11. května 2021 stala novopečenou maminkou. Porodila krásnou holčičku, které s partnerem dali velmi neobvyklé jméno. Děťátko se jmenuje Ohana.
Článek
Těhotná Patricie Pagáčová dostala nehezké označení. Její kamarádky mají jasnou představu o tom, jakou bude mámou
Těhotná Patricie Pagáčová dostala nehezké označení. Její kamarádky mají jasnou představu o tom, jakou bude mámou Herečka Patricie Pagáčová zažívá nejkrásnější období ve svém životě. Se svým manželem Tiborem Pagáčem se totiž těší na první společné miminko. Patricii těhotenství velmi svědčí. A jak se těší na to, až se stane maminkou? Na to už odpověděly její kamarádky, které ji na Den matek obdarovaly tričkem s všeříkajícím nápisem.
Článek
Topmodelka Karolína Kurková se stala potřetí mámou. Porodila dceru Luna Grace
Topmodelka Karolína Kurková se stala potřetí mámou. Porodila dceru Luna Grace Karolína Kurková se ve svých 36 letech stala trojnásobnou maminkou. Tato úspěšná česká topmodelka, která během své modelingové kariéry výrazně bodovala v zahraničí, přivedla na svět dceru s nádherným jménem. S manželem, producentem Archiem Drurym holčičku pojmenovali Luna Grace.
Článek
Karlos Vémola a Lela Ceterová čekají další miminko. Bude to chlapeček, nebo holčička?
Karlos Vémola a Lela Ceterová čekají další miminko. Bude to chlapeček, nebo holčička? MMA zápasník Karlos Vémola a jeho snoubenka Lela Ceterová plánují na letošní červenec velkou svatbu. To ale není všechno. Jak Karlos prozradil během natáčení nového dílu Karlos Show, jeho partnerka Lela je těhotná. Zda to tentokrát bude chlapeček, nebo opět holčička, je vzhledem k Lelině počátečnímu těhotenství ve hvězdách.
Článek
Mýty a pověry o těhotenství: Nevěřte všemu, co se říká
Mýty a pověry o těhotenství: Nevěřte všemu, co se říká Že podle velikosti a tvaru břicha poznáte pohlaví svého miminka? Anebo že vám širší boky zajistí snadnější porod? Ale kdepak, nevěřte všemu, co se povídá! O těhotenství koluje řada mýtů a pověr. Kterým z nich byste neměla rozhodně věřit?
Článek
Devět signálů, které prozradí, že jste těhotná ještě dřív, než těhotenský test
Devět signálů, které prozradí, že jste těhotná ještě dřív, než těhotenský test Když žena zatouží po miminku, mnohdy jí její tělo dá mnoho signálů, díky kterým s jistotou pozná, že za devět měsíců se stane maminkou. Tyto signály se častokrát objeví mnohem dříve, než vůbec například těhotenský test odhalí, že je žena těhotná.
Článek
Markéta Konvičková schytala kritiku za fotku ve spodním prádle. Její reakce mnohé překvapila
Markéta Konvičková schytala kritiku za fotku ve spodním prádle. Její reakce mnohé překvapila Markéta Konvičková, která svou pěveckou kariéru odstartovala díky účasti v SuperStar, se loni v září stala hrdou maminkou dcerky Amálky. Tato oblíbená zpěvačka svá poporodní kila již dávno shodila, a tak na svém Instagramu hrdě ukazuje své tělo. Co vzkázala všem svým kritikům?
Článek
Zpěvačka Klára Vytisková porodila chlapečka. Dala mu unikátní jméno, které má v Česku pouze 234 mužů
Zpěvačka Klára Vytisková porodila chlapečka. Dala mu unikátní jméno, které má v Česku pouze 234 mužů Zpěvačka a bývalá porotkyně SuperStar Klára Vytisková se ve čtvrtek 25. března stala trojnásobnou maminkou. Po šestileté dcerce Emilii a tříleté dcerce Olivii se dočkala syna, kterému dala velmi neobvyklé jméno. Tento novorozený chlapeček se rozhodně nejmenuje Roman po tatínkovi, ale chlubí se velmi neobvyklým jménem.
Článek
Herečka Patricie Pagáčová nafotila těhotenské snímky pod vodou. Bývalá hvězda Ulice se podobá mořské víle
Herečka Patricie Pagáčová nafotila těhotenské snímky pod vodou. Bývalá hvězda Ulice se podobá mořské víle Bývalá hvězda Ulice a porotkyně SuperStar Patricie Pagáčová je v radostném očekávání. Své rostoucí těhotenské bříško se rozhodla zvěčnit neobvyklými fotkami, které vznikly pod vodou. Patricia Pagáčová vypadá na pořízených snímcích překrásně. Ostatně, můžete se o tom přesvědčit také na jejím Instagramu.
(45) Načíst více