Václav Noid Bárta se potřetí oženil. Vzal si svou dlouholetou přítelkyni, se kterou má dvě dcery

Václav Noid Bárta se potřetí oženil. Vzal si svou dlouholetou přítelkyni, se kterou má dvě dcery Zdroj: Profimedia

Muzikant Václav Noid Bárta si v sobotu 3. září vzal za manželku svou dlouholetou přítelkyni Elišku Grabcovou. Tento pár má spolu již dvě dcery, Elinku a Aničku. Podívejte se, jak to novomanželům Bártovým na svatbě slušelo.

Eliška Grabcová a Vašek Noid Bárta se v sobotu 3. září v 11 hodin dopoledne vydali na společnou cestu manželským životem. Tento krásný pár, který vychovává dvě společné dcerky Elinku a Aničku, si řekl “ano” přímo na mole u rybníka v romantickém resortu nedaleko Tábora.

Svatba Elišky Grabcové a Václava Noida Bárty, které se účastnila pouze nejbližší rodina, byla opravdu dokonalá. Nejen, že se svatební obřad konal originálně přímo na mole nad vodní hladinou. Za družičky jim šla jejich společná nejstarší dcera a také dcerka, kterou má Vašek se svou předchozí manželkou Gabrielou Dvořákovou. Jako svatební píseň jim hrála skladba, kterou Vašek Noid Bárta se svou rodinou sám napsal a nazpíval.

“Měli jsme složenou písničku, na kterou napsal můj táta text, já jsem napsal hudbu a holky to celý nazpívaly, takže to bylo takový dojemný. Já jsem se díval na svědky a ti brečeli, takže úkol splněn,” podotkl pro televizní pořad Showtime sympatický muzikant.

Jak svatba novomanželů Bártových probíhala? O tom se zpěvák a skladatel Vašek Noid Bárta pochlubil na svém instagramovém účtu, kde sdílel nádhernou svatební fotku s popisem “Vašek a Eliška Bártovi” a neopomněl také připojit video sestřih ze svatebního dne.

Vašek Noid Bárta se oženil již potřetí. Jeho první manželkou byla zpěvačka Lucie Bílá, kterou si vzal v roce 2006 v italském Miláně. Druhou svatbu měl v roce 2014, kdy pojal za ženu Gabrielu Dvořákovou. A jelikož se říká “do třetice všeho dobrého”, přejeme Vaškovi do současného manželského života jenom to nejlepší!

Zdroj: Instagram.com/vaclavnoidbarta_official
Autor:
Publikováno: 6. 9. 2022 13:22 Nahlásit obsah