Kategorie Svatba

Článek
Počasí na svatbě a pověry: Co do manželství přinese déšť, sníh, bouřka nebo jasná obloha?
Počasí na svatbě a pověry: Co do manželství přinese déšť, sníh, bouřka nebo jasná obloha? Svatba je významnou událostí v životě dvou lidí, kteří se následně chtějí vydat společnou životní cestou. Již od nepaměti se ke svatbě váže spousta mýtů a pověr, které se týkají i aktuálního svatebního počasí. Co tedy znamená, když vám na svatbě prší, sněží, fouká vítr, přijde bouřka, nebo se naopak těšíte z jasné a slunečné oblohy?
Článek
Svatební fotograf prozradil, jak pozná, že spolu ženich a nevěsta dlouho nevydrží. Tímto chováním spějí rychle k rozvodu
Svatební fotograf prozradil, jak pozná, že spolu ženich a nevěsta dlouho nevydrží. Tímto chováním spějí rychle k rozvodu Ženich a nevěsta si zpravidla užijí svatbu jednou za život. Existují však lidé, pro které jsou svatby doslova denním chlebem. Kromě svatební koordinátorky jde také o svatebního fotografa, který již má něco vypozorované. Několik svatebních fotografů nyní prozradilo, jak poznají, že spolu novomanželé dlouho nevydrží.
Článek
Nevěsta poručila družičce, aby si ostříhala vlasy. Důvod je bizarní
Nevěsta poručila družičce, aby si ostříhala vlasy. Důvod je bizarní Některé ženy a dívky, které se připravují na svůj den D, činí opravdu zvláštní rozhodnutí. Pokud jde o jejich vlastní svatbu, v některých věcech jsou neoblomné a když se pro něco rozhodnou, nejde s nimi hnout. Na nový level toho všeho se dostala jedna nevěsta, která požádala svou družičku, aby se ostříhala. Pravý důvod této žádosti vás šokuje.
Článek
Nevěsta zjistila těsně před svatbou šokující pravdu o svém nastávajícím. Uviděla, jak jej kojí vlastní matka
Nevěsta zjistila těsně před svatbou šokující pravdu o svém nastávajícím. Uviděla, jak jej kojí vlastní matka Svatba patří k jednomu ze stresově nejnáročnějších období, protože nikdy skutečně nevíte, zda dopadne podle vašich představ. Jedna nevěsta měla opravdu svatební den, který nečekala ani v tom nejhorším snu. Těsně před obřadem totiž načapala svého nastávajícího manžela, jak jej kojí jeho vlastní matka.
Článek
Ornella Koktová slaví s Josefem Koktou bronzovou svatbu. V začátcích jim zlé jazyky dávaly malou šanci na společný život
Ornella Koktová slaví s Josefem Koktou bronzovou svatbu. V začátcích jim zlé jazyky dávaly malou šanci na společný život Modelka, influencerka a trojnásobná maminka Ornella Koktová se na Instagramu pochlubila svatební fotkou s Josefem Koktou, od jejíhož pořízení uplynulo již osm let. Manželé Koktovi u této příležitosti oslavili bronzovou svatbu, která se tradičně připomíná právě po osmi letech manželství.
(41) Načíst více