Kategorie Svatba

Článek
Ornella Koktová slaví s Josefem Koktou bronzovou svatbu. V začátcích jim zlé jazyky dávaly malou šanci na společný život
Ornella Koktová slaví s Josefem Koktou bronzovou svatbu. V začátcích jim zlé jazyky dávaly malou šanci na společný život Modelka, influencerka a trojnásobná maminka Ornella Koktová se na Instagramu pochlubila svatební fotkou s Josefem Koktou, od jejíhož pořízení uplynulo již osm let. Manželé Koktovi u této příležitosti oslavili bronzovou svatbu, která se tradičně připomíná právě po osmi letech manželství.
Článek
Zuzana Plačková se potřetí vdala. Tentokrát měla svatbu v kostele, kterou spojila se křtem syna Diona
Zuzana Plačková se potřetí vdala. Tentokrát měla svatbu v kostele, kterou spojila se křtem syna Diona Slovenská královna Instagramu Zuzana Strausz Plačková vždy toužila po svatbě v kostele. Tento sen se jí konečně splnil a Renému Strauszovi řekla ano před bohem v pondělí 3. října 2022. Svatební obřad v kostele spojila se křtem svého syna Diona, kterého přivedla na svět před několika týdny.
Článek
Václav Noid Bárta se potřetí oženil. Vzal si svou dlouholetou přítelkyni, se kterou má dvě dcery
Václav Noid Bárta se potřetí oženil. Vzal si svou dlouholetou přítelkyni, se kterou má dvě dcery Muzikant Václav Noid Bárta si v sobotu 3. září vzal za manželku svou dlouholetou přítelkyni Elišku Grabcovou. Tento pár má spolu již dvě dcery, Elinku a Aničku. Podívejte se, jak to novomanželům Bártovým na svatbě slušelo.
Článek
Budoucí nevěsta splnila poslední přání své milované babičky: Mohla s ní být v její nejdůležitější den
Budoucí nevěsta splnila poslední přání své milované babičky: Mohla s ní být v její nejdůležitější den Plánování svatby není vůbec snadná záležitost. Spousta věcí, které bychom si přáli, totiž není v našich silách. Své o tom ví Texasanka Tara Foleyová, která měsíc před svou svatbou řešila vážné dilema. Její babička musela jít z důvodu špatného zdravotního stavu do hospicu a hrozilo velké riziko, že se svatby své milované vnučky vůbec nedožije.
Článek
Hana Zagorová prožila se Štefanem Margitou krásné manželství. Měli celkem dvě svatby a oslavili 30 společných let
Hana Zagorová prožila se Štefanem Margitou krásné manželství. Měli celkem dvě svatby a oslavili 30 společných let Celé Česko oplakává odchod oblíbené zpěvačky Hany Zagorové, která zemřela 26. srpna 2022 v necelých 76 letech. Jejím životním partnerem byl slovenský operní tenor Štefan Margita, se kterým žila ve šťastném manželství celých 30 let. Štefan Margita a Hana Zagorová se vzali celkem dvakrát. Jednou na úřadě a po druhé v kostele.
Článek
Herečka Lenka Zahradnická je vdaná paní. Podívejte se, jak jí to na svatbě slušelo
Herečka Lenka Zahradnická je vdaná paní. Podívejte se, jak jí to na svatbě slušelo Oblíbená herečka Lenka Zahradnická, kterou znáte ze seriálů Ordinace v růžové zahradě, Ulice nebo Vyprávěj, se vdala. 37letá dvojnásobná maminka si vzala otce svých dcer, hudebníka Michala Vavra. Podívejte se, jak to Lence Zahradnické coby nevěstě slušelo. Vypadala neskutečně!
(35) Načíst více