Nevěsta zjistila těsně před svatbou šokující pravdu o svém nastávajícím. Uviděla, jak jej kojí vlastní matka

Nevěsta zjistila těsně před svatbou šokující pravdu o svém nastávajícím. Uviděla, jak jej kojí vlastní matka Zdroj: Shutterstock

Svatba patří k jednomu ze stresově nejnáročnějších období, protože nikdy skutečně nevíte, zda dopadne podle vašich představ. Jedna nevěsta měla opravdu svatební den, který nečekala ani v tom nejhorším snu. Těsně před obřadem totiž načapala svého nastávajícího manžela, jak jej kojí jeho vlastní matka.

O nevěstě, která před svou svatbou zažila skutečně šokující podívanou, se v podcastu Unfiltered Bride rozvyprávěla svatební koordinátorka Georgie Mitchell. Jak to vše vůbec začalo?

Nevěsta potřebovala těsně před obřadem na toaletu. Když na onu místnost došla, uviděla něco, co zcela stačilo k ukončení svatby. Tento katastrofický scénář by nevymyslel ani filmový scenárista s obrovskou fantazií. 

Zdroj: Shutterstock Nevěsta totiž na toaletě uviděla svého nastávajícího manžela, kterého kojila jeho vlastní matka. Tato nešťastná dívka byla z toho, co viděla, v naprostém šoku a okamžitě zrušila celý svatební obřad.

Podle svatební koordinátorky Georgie Mitchel neměla nastávající nevěsta během svého partnerského vztahu ani tušení o tom, že její přítel stále holduje mateřskému mléku. Kdyby jej viděla na toaletě z jiného důvodu, našel by se možná nějaký prostor pro smíření. Takto se nevěsta skálopevně rozhodla, že se vztahem je konec a že tomuto muži před oltářem rozhodně své ano neřekne.

Přijde vám tento svatební příběh přitažený za vlasy? Vyprávění svatební koordinátorky Georgie Mitchell o nevěstě, která se v den svatby dozvěděla šokující pravdu o svém nastávajícím, si můžete poslechnout také ve videu níže.

Zdroj: Ladbible.com

Autor:
Publikováno: 9. 3. 2023 14:20 Nahlásit obsah