Kategorie Mateřské mléko

Článek
Manželka kojí svého manžela. Je to podle vás normální?
Manželka kojí svého manžela. Je to podle vás normální? Kojení je velmi intimní záležitost mezi dítětem a jeho matkou. Ovšem slyšeli jste už o tom, že by manželka kojila svého manžela? Opravdu nejde o sci-fi. Že je normální kojit svého muže si myslí 30letá Američanka Rachel Bailey. Kojení si velmi chválí i proto, že má díky němu ke svému manželovi mnohem blíž. Myslíte si, že je to ještě normální?
Článek
Nevěsta zjistila těsně před svatbou šokující pravdu o svém nastávajícím. Uviděla, jak jej kojí vlastní matka
Nevěsta zjistila těsně před svatbou šokující pravdu o svém nastávajícím. Uviděla, jak jej kojí vlastní matka Svatba patří k jednomu ze stresově nejnáročnějších období, protože nikdy skutečně nevíte, zda dopadne podle vašich představ. Jedna nevěsta měla opravdu svatební den, který nečekala ani v tom nejhorším snu. Těsně před obřadem totiž načapala svého nastávajícího manžela, jak jej kojí jeho vlastní matka.
Článek
Kojící máma zveřejnila kontroverzní fotku mateřského mléka. Co je na jejím snímku zvláštního?
Kojící máma zveřejnila kontroverzní fotku mateřského mléka. Co je na jejím snímku zvláštního? Lidské tělo před námi skrývá ještě spoustu nevysvětlitelných záhad. Že je to opravdu tak, dokazuje britská maminka Jodie Danielle Fisherová, která na Facebook přidala znepokojující fotku svého mateřského mléka v lahvičkách. První lahvička obsahovala bílé krémové mléko, druhá pak mléko s modrým nádechem. Jaký byl důvod této změny?
Článek
Kanadská maminka použila na těhotenské strie mateřské mléko: Zabralo!
Kanadská maminka použila na těhotenské strie mateřské mléko: Zabralo! Strie umí pěkně potrápit spoustu těhotných žen. Tyto pajizévky vznikají v důsledku napínání kůže hlavně na bříšku, ale i na prsou, stehnech nebo pažích. Na takovém břiše jsou po porodu ještě viditelnější. Do úspěšného boje se s nimi dala čerstvá kanadská maminka Chantelle Clarkeová. Nepoužila přitom klasický krém proti striím, ale mateřské mléko!