Influencerka Kaylen Ward bojuje proti požárům v Austrálii svou nahotou. Vybrala už více než 700 tisíc dolarů

Influencerka Kaylen Ward bojuje proti požárům v Austrálii svou nahotou. Vybrala už více než 700 tisíc dolarů Zdroj: Extra.ie

Austrálii posledních několik týdnů sužují ničivé požáry, které od loňského října spálily půdu o rozloze pěti milionů hektarů. Každý, kdo může, se této zemi, která se ocitla na pokraji katastrofy, snaží pomoci. Výjimkou není ani americká influencerka Kaylen Ward, která ovšem pomáhá dosti svérázným způsobem.

Austrálii zasažené ohněm pomáhají i známé osobnosti

Situace v Austrálii je den ode dne vážnější. Pomoci této zemi, aby se dostala z nejhoršího, se snaží spousta známých osobností, které přispívají na pomoc nemalými částkami. Ať už jde o herečku Nicole Kidman a jejího manžela Keitha Urbana, zpěvačku Pink nebo australskou komičku Celeste Barber. Svérázný způsob pomoci před několika dny také odstartovala texaská influencerka Kaylen Ward, která k získávání peněz pro Austrálii využívá své nahé tělo.

Zdroj: Twitter.com | The Naked Philanthropist Hanbatý obrázek dostane každý, kdo přispěje alespoň 10 dolarů

Na svém Instagramu, který jí byl ovšem následně z důvodu nevhodného sexuálního obsahu zablokován, a také na Twitteru zveřejnila nekonveční výzvu. Svým sledujícím vzkázala, že každému, kdo daruje alespoň 10 dolarů organizacím, které v Austrálii pomáhají bojovat s ničivými požáry, pošle svůj „hanbatý“ obrázek.

Tato dívka rovněž na Twitteru, kde má více než 176 tisíc sledujících, zveřejnila seznam více než dvacítky australských organizací, které preferuje. Ať už jde o Victorian Country Fire Service, Slavation Army, NSW Rural Fire Service, nebo Rotary. „Abych vám svou fotku opravdu poslala, musíte mi navíc zaslat potvrzení o darované částce,“ vzkazuje dále Kaylen Ward.

Zdroj: Twitter.com | The Naked Philanthropist Pro Austrálii vybrala už stovky tisíc dolarů

Ač je její sbírka na pomoc Austrálii neobvyklá, je velmi účinná. Jak Kaylen říká, do pondělí 6. ledna díky své iniciativě vybrala pro Austrálii více než 700 tisíc dolarů, což je takřka 16 milionů korun. Vybrané peníze však naskakují dál a dál a Kaylen Ward bude ve svém počinu jistě mnohem úspěšnější.

„Nečekala jsem, že se bude sbírka vyvíjet tak dobře, zvlášť na začátku mě to velmi překvapilo. Abych vše zvládla, musela jsem si najmout další lidi, aby mi s mou výzvou pomáhali,“ přiznává Kaylen.

Zdroj: Twitter.com | The Naked Philanthropist Influencerka má kvůli sbírce problémy v osobním životě

Ačkoliv je Kaylina sbírka pro Austrálii, při které využívá své nahé tělo, velmi úspěšná, celá akce si u této mladé dívky vybrala osobní daň. „Rodina se za mě stydí, muž, který se mi líbí, se mnou přestal mluvit, ale já v tom, co dělám, budu přesto pokračovat dál,“ tvrdí Kaylen, pro kterou je momentálně záchrana australské přírody víc než vlastní štěstí.

Autor:
Publikováno: 8. 1. 2020 10:19 Nahlásit obsah