Pokud zaznamenáte podobné signály, možná se s vámi chtěla spojit duše blízkého zesnulého

Pokud zaznamenáte podobné signály, možná se s vámi chtěla spojit duše blízkého zesnulého Zdroj: Shutterstock.com

Když odejde milovaná osoba, vždy je to pro člověka obrovská rána, která se jen tak nezahojí. Někteří lidé však věří, že tento člověk neodešel nadobro, jen se pouze oddělila jeho duševní schránka od té fyzické.

Možná z tohoto důvodu se někteří lidé snaží se zesnulými spojit či je jakkoliv kontaktovat. Někteří naopak tvrdí, že je jejich blízká osoba přišla sama navštívit a mají o tom i své důkazy. Ačkoliv na to může mít každý z nás odlišný názor a tato tvrzení nejsou ničím vědecky podložena, je dobré mít čas od času otevřenou mysl a některý z těchto faktů si připustit.

Tyto věci mohou znamenat, že se s vámi snažila spojit vaše blízká zesnulá osoba:

Známá vůně

Je vědecky dokázáno, že čichové vjemy jsou se vzpomínkami nejvíce spojovány. Lidé, kteří věří, že je zesnulá osoba navštívila, uvedli, že jen procházeli místností a najednou ucítili buďto parfém dané osoby anebo cigaretový kouř, který k zesnulé osobě neodmyslitelně v době života patřil.

Sen

Mezi nejčastější formu kontaktu pochopitelně patří sen. Mnoho lidí, kteří právě prochází ztrátou blízké osoby, navštíví daná osoba právě ve snu, kde se je snaží před něčím varovat či je jen uklidnit.

Přemisťování věcí

Další forma kontaktu zesnulé osoby s vámi se může projevovat také tak, že předmět, který například této osobě patřil nebo jí byl jen něčím blízký, se najednou objeví na jiném místě, než na jakém byl doposud.

Přítomnost

Měli jste někdy pocit, že nejste v místnosti sami a vy přesně víte, kdo tam s vámi je? Těžko se tento pocit dá popsat slovy a ten kdo jej nezažil, ho nejspíš nepochopí, ale i to je snaha zesnulé osoby se s vámi spojit.

Zdroj: Shutterstock.com

Čísla

Jestliže po smrti milovaného člověka najednou na každém rohu potkáváte známá čísla, například vaše společné oblíbené číslo nebo také datum narození či výročí, je to jen další snaha o komunikaci s vámi.

Dotek

Mnoho lidí také uvedlo, že pocítili něžný dotek na rameni anebo přítomnost blízké osoby na druhé straně postele, kde spávala.

Zvířata

O tom, že zvířata mají mnohem intenzivnější vnímání, než my lidé, se ví již dlouhou dobu a někteří lidé také věří v to, že zesnulí dokážou komunikovat prostřednictvím zvířat. Pokud vás tedy navštěvuje jakékoliv zvíře, může to být znamení toho, že duše zesnulé osoby je právě v tomto zvířeti a snaží se vám být nablízku.

Autor:
Publikováno: 10. 8. 2021 19:53 Nahlásit obsah