Kategorie Austrálie

Článek
Kalendář australských hasičů 2024 je opět pořádně žhavý. Svalnatí muži dráždí odhalenými těly i roztomilými zvířátky
Kalendář australských hasičů 2024 je opět pořádně žhavý. Svalnatí muži dráždí odhalenými těly i roztomilými zvířátky Rok se s rokem sešel a australští hasiči opět vydali nový kalendář, tentokrát pro rok 2024. Při pohledu na jednotlivé měsíce kalendářního roku 2024 se zaručeně zapotíte. Australští hasiči znovu odhalili svá urostlá těla a nechali se nafotit s roztomilými zvířátky. Samozřejmě pro dobrou věc.
Článek
V 35 letech zemřel australský zpěvák a hvězda soutěže X Factor Australia Johnny Ruffo. Měl rakovinu mozku
V 35 letech zemřel australský zpěvák a hvězda soutěže X Factor Australia Johnny Ruffo. Měl rakovinu mozku Australský zpěvák a televizní star, Johnny Ruffo, zemřel v pouhých 35 letech na rakovinu mozku. Naposledy vydechl 10. listopadu 2023 obklopen svými blízkými. Se zákeřnou nemocí přitom bojoval od roku 2017. Smrt známého australského zpěváka a herce potvrdila na sociálních sítích jeho rodina.
Článek
Po pádu z koně zemřela finalistka Miss Universe. Sienně Weirové bylo 23 let
Po pádu z koně zemřela finalistka Miss Universe. Sienně Weirové bylo 23 let Modelingový svět zasáhla velmi smutná zpráva. Po pádu z koně zemřela australská modelka a finalistka Miss Universe Sienna Weirová. Této krásné dívce, která měla celý život před sebou, bylo pouhých 23 let.
Článek
Nečekaně zemřel známý šéfkuchař a porotce MasterChefa. Bylo mu pouhých 46 let
Nečekaně zemřel známý šéfkuchař a porotce MasterChefa. Bylo mu pouhých 46 let V pouhých 46 letech navždy odešel z tohoto světa známý šéfkuchař a porotce MasterChefa Austrálie Jock Zonfrillo. Celosvětově oceňovaný kuchař zemřel velmi nečekaně. S jeho odchodem se nemohou vyrovnat jeho kolegové, příznivci, ale především jeho manželka Lauren Fried a čtyři děti.
Článek
V Austrálii objevili nový druh obřího pavouka. Už na první pohled budí hrůzu
V Austrálii objevili nový druh obřího pavouka. Už na první pohled budí hrůzu Když se řekne Austrálie, mnohým z nás se vybaví obrázek velkých jedovatých pavouků. Pokud jste si mysleli, že počet druhů těchto nechvalně známých stvoření žijících na australském kontinentu je finální, tak jste na omylu. Vědci ze City University London totiž v Austrálii objevili nový druh obrovského pavouka, který už svým zjevem budí hrůzu.
Článek
Zemřela hvězda seriálu McLeodovy dcery. Australskému herci Peterovi Hardymu bylo v době tragické smrti 66 let
Zemřela hvězda seriálu McLeodovy dcery. Australskému herci Peterovi Hardymu bylo v době tragické smrti 66 let Na následky utonutí během šnorchlování na South Bech v Západní Austrálii bohužel zemřel hvězdný australský herec Peter Hardy. Bylo mu pouhých 66 let. Peter Hardy měl na kontě desítky rolí ve filmech, seriálech a divadelních muzikálech. Celosvětově se proslavil zejména díky roli v australském televizním seriálu McLeodovy dcery.
Článek
V 24 letech utrpěla popáleniny na 65 % těla včetně tváře. Turia Pittová má nyní 2 děti a spokojené manželství
V 24 letech utrpěla popáleniny na 65 % těla včetně tváře. Turia Pittová má nyní 2 děti a spokojené manželství Australanka Turia Pittová je neskutečná bojovnice. V roce 2011 se coby 24letá zúčastnila 100kilometrového ultramaratonu v australském vnitrozemí, kde ji znenadání obklíčily plameny hořící trávy. Utrpěla popáleniny na 65 procentech těla a bojovala o život v nemocnici. Nyní navzdory handicapu žije spokojeným životem.
Článek
Zakázaná dětská jména ve světě: Santa Claus, Ikea, Facebook nebo Nutella
Zakázaná dětská jména ve světě: Santa Claus, Ikea, Facebook nebo Nutella Vybíráte jméno pro své nenarozené miminko? Stačí zalistovat v kalendáři a coby nastávající rodiče máte spoustu možností. Možná vás ale překvapí, že řada států světa má seznam nelegálních či zakázaných dětských jmen. Jak tedy nemohou své miminko pojmenovat rodiče třeba v USA, Austrálii, Španělsku, Itálii nebo Francii?
Článek
Vánoční zvyky ve světě: Pavučina pro štěstí, kohout na půlnoční mši nebo vánoční večeře v KFC
Vánoční zvyky ve světě: Pavučina pro štěstí, kohout na půlnoční mši nebo vánoční večeře v KFC K Vánocům patří spousta zvyků a tradic. A to nejen v Česku, ale i v dalších zemích světa. Vánoční zvyky jsou přitom unikátní pro každou zemi, v níž se tento významný křesťanský svátek slaví. Víte třeba, proč v Bolívii na půlnoční mši nesmí chybět kohout nebo proč obyvatelé Ukrajiny hledají na Štědrý den ve svém domě pavučiny?
(13) Načíst více