Po pádu z koně zemřela finalistka Miss Universe. Sienně Weirové bylo 23 let

Po pádu z koně zemřela finalistka Miss Universe. Sienně Weirové bylo 23 let Zdroj: Profimedia

Modelingový svět zasáhla velmi smutná zpráva. Po pádu z koně zemřela australská modelka a finalistka Miss Universe Sienna Weirová. Této krásné dívce, která měla celý život před sebou, bylo pouhých 23 let.

Sienna Weirová skonala po pádu z koně v rodné Austrálii. K této tragické nehodě došlo 2. dubna 2023, kdy se vydala na trénink parkuru se svým koněm. Dívka následně ležela několik týdnů v kómatu. 

Zranění však byla natolik fatální, že jim ve čtvrtek 4. května 2023 v nemocnici Westmead v australském Sydney podlehla. Podle informací listu The Sun byla tato kráska konkrétně odpojena z přístrojů, které uměle udržovaly její základní životní funkce.

Zpráva o smrti 23leté Sienny Weirové šokovala celou Austrálii. Po modelce, finalistce Miss Universe Australia 2022 truchlí její rodina, přátelé, fanoušci i modelingový svět. Její smrt v tak mladém věku opravdu nikdo nečekal.

Modelčina zastupující agentura Scoop Management potvrdila tuto smutnou zprávu na Instagramu. “Zůstane navždy v našim srdcích,” napsala pod vzpomínkové video sestavených z fotografií Sienny Weirové.

Zprávu o smrti 23leté krásky okomentoval také její přítel Tom Bull. “Milovali jsme ji nekonečnou láskou,” uvedl zlomeně pro The Sun. Obrovské množství kondolencí zaplavily také modelčiny účty na sociálních sítích. “Nebe dnes získalo toho nejkrásnějšího anděla. Bude mi na tobě chybět všechno. Sienno, miluji tě,” vzkázal modelce na Instagramu jeden z kamarádů.

Zdroj: People.com, The-sun.com
Autor:
Publikováno: 9. 5. 2023 10:11 Nahlásit obsah