Kategorie Modelka

Článek
Zemřela známá modelka a televizní moderátorka. Neměla ani 25 let
Zemřela známá modelka a televizní moderátorka. Neměla ani 25 let Spousta lidí je z její smrti v absolutním šoku. Ve věku nedožitých 25 let odešla na věčnost oblíbená modelka a televizní moderátorka Wilevis Brito. Pokládáte si otázku, proč zemřela v tak mladém věku? Nečekaně podlehla banálnímu zákroku v nemocnici.
Článek
Po pádu z koně zemřela finalistka Miss Universe. Sienně Weirové bylo 23 let
Po pádu z koně zemřela finalistka Miss Universe. Sienně Weirové bylo 23 let Modelingový svět zasáhla velmi smutná zpráva. Po pádu z koně zemřela australská modelka a finalistka Miss Universe Sienna Weirová. Této krásné dívce, která měla celý život před sebou, bylo pouhých 23 let.
Článek
Taťána Kuchařová se před 16 lety stala Miss World. Tento okamžik mi navždy změnil život, napsala
Taťána Kuchařová se před 16 lety stala Miss World. Tento okamžik mi navždy změnil život, napsala Modelka a zakladatelka nadace Krása pomoci, Taťána Kuchařová, se stala v roce 2006 Miss World. Tehdy osmnáctiletá dívka byla první a stále je poslední Češkou, která kdy zvítězila v této mezinárodní soutěži krásy. Že od chvíle, kdy obdržela korunku Miss World, uplynulo již 16 let, Taťána Kuchařová nostalgicky zavzpomínala na Instagramu.
Článek
Andrea Verešová pobavila videem z dovolené na Seychelách. Nevědomky se dopustila trapasu
Andrea Verešová pobavila videem z dovolené na Seychelách. Nevědomky se dopustila trapasu Podnikatelka, modelka a influencerka Andrea Verešová miluje cestování. Tentokrát se vydala na dovolenou na Seychely, odkud své instagramové sledující zásobuje příjemnou dávkou fotek a videí. Některým všímavým lidem však neušlo, že se Andrea Verešová v honbě za dokonalými záběry nevědomky dopustila menšího faux pas.
Článek
Sofia Jirau: První modelka Victoria’s Secret s Downovým syndromem
Sofia Jirau: První modelka Victoria’s Secret s Downovým syndromem Portorikánská modelka Sofia Jirau může být na sebe právem hrdá. Tato krásná 25letá dívka se totiž stala první modelkou s Downovým syndromem, která kdy pózovala pro Victoria’s Secret.
Článek
Andrea Verešová dostala drsný vzkaz: Mazejte do práce a přestaňte se flákat, vzkázal fanoušek
Andrea Verešová dostala drsný vzkaz: Mazejte do práce a přestaňte se flákat, vzkázal fanoušek Modelka Andrea Verešová byla na svém instagramovém účtu vystavena nepěkné kritice. Když sdílela fotku, kterou pořídila na lyžařském svahu ve švýcarských Alpách, jeden sledující jí pod fotku napsal, ať se přestane flákat a maže do práce. Co na to Andrea Verešová? Její reakce vás velmi překvapí.
Článek
XXL modelce zablokovali účet na Instagramu: Kvůli fotkám ve spodním prádle
XXL modelce zablokovali účet na Instagramu: Kvůli fotkám ve spodním prádle Úspěch se neodpouští, a to ani na Instagramu. Na vlastní kůži to zažila španělská XXL modelka Natalia Lozano, která měla na této sociální síti přes 150 tisíc sledujících. Jenže ze dne na den jí Instagram zrušil účet. A to kvůli fotkám ve spodním prádle, které někteří lidé nahlásili za nevhodné. A co vy? Myslíte si, že jsou její fotky přes čáru?
Článek
Příběh brazilské modelky: Kvůli zvětšení hýždí jsem málem přišla o nohu
Příběh brazilské modelky: Kvůli zvětšení hýždí jsem málem přišla o nohu Bolest v oblasti stehen a hýždí je opravdu velmi výjimečná, avšak když se objeví, nesignalizuje to nic dobrého. Své o tom ví i známá brazilská modelka Andress Urach, která si však za svůj stav bohužel mohla sama.