XXL modelce zablokovali účet na Instagramu: Kvůli fotkám ve spodním prádle

XXL modelce zablokovali účet na Instagramu: Kvůli fotkám ve spodním prádle Zdroj: Instagram.com

Úspěch se neodpouští, a to ani na Instagramu. Na vlastní kůži to zažila španělská XXL modelka Natalia Lozano, která měla na této sociální síti přes 150 tisíc sledujících. Jenže ze dne na den jí Instagram zrušil účet. A to kvůli fotkám ve spodním prádle, které někteří lidé nahlásili za nevhodné. A co vy? Myslíte si, že jsou její fotky přes čáru?

Natalia Lozano: Důkaz, že krásná žena nemusí mít míry 90-60-90

Španělská modelka Natalia Lozano je žena plných tvarů. Na své křivky je náležitě hrdá a nestydí se je proto veřejně předvést ani v odvážných modelech. Je zkrátka důkazem toho, že krásná žena rozhodně nemusí mít míry 90-60-90. Právě díky svému jedinečnému poselství i odvážnému přístupu jít proti proudu nasbírala na Instagramu 150 tisíc fanoušků. Jenže ze dne na den byl její účet na této oblíbené sociální síti zrušen.

Důvodem blokace měly být její odvážné fotky ve spodním prádle, na kterých podle některých uživatelů Instagramu – kteří ji mimochodem nahlásili – ukazovala až přespříliš ze svého těla.

„Myslím, že tito lidé nedokázali skousnout to, že se navzdory svým mírám cítím sexy a sebejistě. Psali mi dokonce do zpráv, že jsem tlustá a že se chovám příliš vulgárně. V okamžiku, když veřejně vystupujete jako sexy XXL žena, jste souzena a cenzurována. To mi nepřijde vůbec správné,“ říká rázně Natalia.

Filozofie "body positive": Natalia nabádá ostatní ženy a dívky, aby se přijaly takové, jaké jsou

I když se této španělské modelce nepodařilo zrušený instagramový účet dostat zpátky, založila si alespoň účet nový. Okamžitě po jeho založení už měla několik desetitisíců fanoušků, aktuálně ji už sleduje přes 210 tisíc lidí.

Její fotky se stále některým lidem zdají až přes čáru. Natalia si myslí, že jejich aktivita by mohla vést zase k další blokaci jejího účtu.

„Je mi ale jedno, co si tito lidé o mém těle myslí. Jejich hněv a závist mě nikdy nezastaví. Budu stále pokračovat v šíření filozofie „body positive“,“ říká španělská modelka, která nabádá hlavně mladé dívky k tomu, aby přijaly své tělo takové, jaké je, a aby k němu přistupovaly s láskou.

Autor:
Publikováno: 21. 2. 2019 14:00 Nahlásit obsah