Kategorie Hvězda Instagramu

Článek
Charlotte Gottová si založila Instagram. V počtu sledujících už překonala účet svého táty
Charlotte Gottová si založila Instagram. V počtu sledujících už překonala účet svého táty Dosud jsme byli zvyklí, že fotky Charlotty Gottové přidává na sociální sítě její máma Ivana. Ovšem nyní se to změnilo. 14letá dcera zpěváka Karla Gotta překvapila tím, že si založila veřejný účet na Instagramu. Během pár hodin začalo její účet sledovat přes 95 tisíc lidí. Počtem sledujících na Instagramu tak překonala svého zesnulého tátu.
Článek
Hvězda Instagramu Josi Maria varovala před anorexií. Této nemoci však sama podlehla
Hvězda Instagramu Josi Maria varovala před anorexií. Této nemoci však sama podlehla Německá influencerka Josi Maria na Instagramu pravidelně zveřejňovala svůj boj s mentální anorexií. Tato 24letá dívka svými příspěvky šířila osvětu a zároveň podporovala stejně nemocné ženy a dívky. V polovině prosince 2020 však bohužel zemřela na následky svého onemocnění.
Článek
Z evangelického kněze sexy modelem: Clint Hayslett odložil kněžské roucho a stal se hvězdou internetu
Z evangelického kněze sexy modelem: Clint Hayslett odložil kněžské roucho a stal se hvězdou internetu Když jsme mladí, myslíme si, že nám leží svět u nohou a v životě už nic lepšího nezažijeme. A to zvlášť, když se náš věk přehoupne přes 40 let. Že nás může život v lecčem překvapit a nasměrovat úplně jinam, dokazuje příběh amerického pastora Clinta Haysletta, který se ve svých 45 letech stal uznávaným modelem. Co ně něj říkáte?
Článek
Chorvatská babička Glam Ma je hvězdou Instagramu: A to díky své vnučce, která je make-up artistkou
Chorvatská babička Glam Ma je hvězdou Instagramu: A to díky své vnučce, která je make-up artistkou Této chorvatské ženě je 82 let, žije v domě s pečovatelskou službou, a přesto je hvězdou Instagramu. Babičce Livii Mulac, kterou si oblíbili statisíce lidí po celém světě, nikdo neřekne jinak než Glam Ma. Za vše může její vnučka, make-up artistka Tea Flego, která na své babičce zkouší nejnovější kosmetické produkty. A Livii to očividně svědčí.
Článek
Není sladký? Tento 4měsíční chlapeček je díky svým hustým vlasům hvězdou internetu
Není sladký? Tento 4měsíční chlapeček je díky svým hustým vlasům hvězdou internetu Když miminko vykoukne na svět, většinou se rodí s holou hlavičkou nebo jemným chmýřím. To ale nebyl případ australského chlapečka Bostona, který se v prosinci loňského roku narodil s neuvěřitelně dlouhou a hustou hřívou. Díky jeho výjimečnosti se z něj doslova přes noc stala hvězda internetu. Jeho maminka poznamenává, že za vše můžou geny.
Článek
XXL modelce zablokovali účet na Instagramu: Kvůli fotkám ve spodním prádle
XXL modelce zablokovali účet na Instagramu: Kvůli fotkám ve spodním prádle Úspěch se neodpouští, a to ani na Instagramu. Na vlastní kůži to zažila španělská XXL modelka Natalia Lozano, která měla na této sociální síti přes 150 tisíc sledujících. Jenže ze dne na den jí Instagram zrušil účet. A to kvůli fotkám ve spodním prádle, které někteří lidé nahlásili za nevhodné. A co vy? Myslíte si, že jsou její fotky přes čáru?