Není sladký? Tento 4měsíční chlapeček je díky svým hustým vlasům hvězdou internetu

Není sladký? Tento 4měsíční chlapeček je díky svým hustým vlasům hvězdou internetu Zdroj: Instagram.com @tarasimich

Když miminko vykoukne na svět, většinou se rodí s holou hlavičkou nebo jemným chmýřím. To ale nebyl případ australského chlapečka Bostona, který se v prosinci loňského roku narodil s neuvěřitelně dlouhou a hustou hřívou. Díky jeho výjimečnosti se z něj doslova přes noc stala hvězda internetu. Jeho maminka poznamenává, že za vše můžou geny.

Vlasaté miminko se v porodnici jen tak nevidí. A co takový vlasáč jako chlapeček Boston, který přišel na svět s neuvěřitelným účesem. Doktoři a sestřičky byli Bostonovým vzhledem naprosto zaskočeni, jeho maminka však zas tak moc překvapená nebyla.

Zdroj: Instagram.com @tarasimich „Když se Boston narodil, byla jsem jeho vlasy překvapená, ale ne moc. Vím z fotek, že přesně takto po narození vypadal i jeho tatínek. Jablko zkrátka nepadlo daleko od stromu,“ podotýká Bostonova maminka Tara Simichová.

Zdroj: Instagram.com @tarasimich Právě Tara začala Bostonovy fotky pravidelně postovat na svůj instagramový profil. Z tohoto roztomilého vlasatého miminka se tak prakticky přes noc stal miláček této sociální sítě. Boston však není jenom hvězdou Instagramu, paf je z něj prakticky skoro celý internet.

Boston způsobuje rozruch nejen v online světě. Lidé jej obdivují i v reálu. „Kamkoli s Bostonem přijdu, lidé si jej dost prohlížejí a jsou celkem zmatení nebo dokonce v šoku. Myslí si, že když je tak malý, tak ty vlasy nejsou jeho. Ale je to opravdu tak,“ směje se Bostonova maminka.

Zdroj: Instagram.com @tarasimich Boston se v současnosti přehoupl přes 4 měsíce. Od narození mu vlasy ještě více zhoustly a narostly. Většina malých dětí se dle tradice stříhá až po prvním roce života. V tomto případě si ale myslíme, že vlasatého Bostona čeká návštěva holiče mnohem dříve.

Autor:
Publikováno: 16. 4. 2019 13:00 Nahlásit obsah