Kategorie Miminko

Článek
Miminko díky svým prvním brýlím konečně poprvé ostře uvidělo svět kolem. Tento neuvěřitelně roztomilý okamžik vás dostane
Miminko díky svým prvním brýlím konečně poprvé ostře uvidělo svět kolem. Tento neuvěřitelně roztomilý okamžik vás dostane Představte si, že okolní svět znáte pouze podle zvuků a hlasů, dále vám k jeho vnímání pomáhá čich a hmat. Pomocí zraku vše vidíte pouze v mlhavých obrysech. Právě takto vnímal své okolí několikaměsíční chlapeček Christian. Ovšem do té doby, než mu jeho maminka nasadila speciální dioptrické brýle. Jeho reakce byla naprosto dokonalá.
Článek
Hvězda Upířích deníků, herečka Candice Accola King, čeká druhé dítě. Těhotenství oznámila ve svém podcastu
Hvězda Upířích deníků, herečka Candice Accola King, čeká druhé dítě. Těhotenství oznámila ve svém podcastu Z herečky Candice Accoly King, kterou znáte ze seriálů Upíří deníky a The Originals, bude brzy dvojnásobná maminka. Tato 33letá žena v nejnovější epizodě svého podcastu Directionally Challenged otevřeně přiznala, že se svým manželem Joem Kingem čekají miminko. Candice je momentálně v pátém měsíci.
Článek
Rodiče si na monitoru chůvičky všimli paranormálního jevu. Lidé tvrdí, že jejich miminko má svého anděla strážného
Rodiče si na monitoru chůvičky všimli paranormálního jevu. Lidé tvrdí, že jejich miminko má svého anděla strážného Dětská chůvička slouží k tomu, aby se rodiče přesvědčili, zda je jejich spící miminko v pořádku. Na jejím monitoru však mnohdy spatří věci, nad kterými zůstává rozum stát. Ať už věříte v nadpřirozené úkazy, nebo ne, prohlédněte si video, které nyní hýbe sociální sítí Reddit. Vznáší se nad miminkem prach či pavučiny, nebo to je něco jiného?
Článek
Britská holčička Lula se postavila na vlastní nohy už ve svých 8 týdnech. Miminko svou dovedností zaskočilo rodiče
Britská holčička Lula se postavila na vlastní nohy už ve svých 8 týdnech. Miminko svou dovedností zaskočilo rodiče Když britský pár Tezra Finn-Johnston a Emily Derricková opouštěli 31. ledna porodnici, ještě netušili, jak mimořádné mají miminko. Jejich novorozená holčička Lula si poprvé stoupla ve svých 8 týdnech, v 15. týdnu života pak dokázala stát bez cizí pomoci. Tezra a Emily se domnívají, že nebude dlouho trvat a jejich miminko začne také samo chodit.
Článek
Miminko v Rusku přišlo na svět s jizvou pod okem. Lékaři jej poranili při císařském řezu
Miminko v Rusku přišlo na svět s jizvou pod okem. Lékaři jej poranili při císařském řezu Když si novopečená maminka Darya Kadochnikova chtěla poprvé pochovat své miminko, zůstala jako opařená. Všimla si totiž, že na pravé tváři její novorozené holčičky je čerstvá a velmi hluboká jizva. Zajímá vás, co se stalo? Porodníci holčičku do tváře omylem řízli při císařském řezu.
Článek
„Návštěvy, nehrňte se hned do porodnice a nechte maminky vydechnout“, apeluje ve svém virálním příspěvku bloggerka Katie Bowman
„Návštěvy, nehrňte se hned do porodnice a nechte maminky vydechnout“, apeluje ve svém virálním příspěvku bloggerka Katie Bowman Když žena porodí, nepřeje si nic jiného než klid a odpočinek. Rodina a přátelé, kteří spěchají do porodnice, aby si poprvé prohlédli narozené miminko, však málokdy myslí na pocity rodiček. „Jsme vyčerpané z porodu. Dejte nám čas na zotavenou a do porodnice se hned nehrňte,“ vzkazuje ve svém virálním příspěvku bloggerka Katie Bowman.
Článek
Hluchá holčička Georgina Louise poprvé uslyšela hlas své mámy: Nadšeně výskala a radostně se smála
Hluchá holčička Georgina Louise poprvé uslyšela hlas své mámy: Nadšeně výskala a radostně se smála Všichni nastávající rodiče si ze srdce přejí, aby bylo jejich miminko po narození zcela zdravé. Spousta z nich ovšem takové štěstí nemá. Tak jako rodiče malé Georginy Louise, která se bohužel narodila hluchá. Dnešní medicína ale dokáže zázraky, holčička tak po několika měsících poprvé uslyšela hlas své mámy.
Článek
Takto vypadá skutečné mateřství: Maminka nafotila pomocí selfie tyče svůj běžný den s miminkem
Takto vypadá skutečné mateřství: Maminka nafotila pomocí selfie tyče svůj běžný den s miminkem Úloha novopečených maminek bývá velmi často podceňována. Mateřská dovolená však rozhodně není dovolená a maminka malého dítěte se přes den mnohdy vůbec nezastaví. Tuto skutečnost potvrzuje i Julija Skorobogatova, která v průběhu jednoho dne nafotila pomocí selfie tyče svůj život s malým miminkem. A rozhodně to nebyla procházka růžovým sadem.
(31) Načíst více