Kategorie Miminko

Článek
V okrese Ústí nad Orlicí zemřel novorozenec na černý kašel. Měl jeden měsíc
V okrese Ústí nad Orlicí zemřel novorozenec na černý kašel. Měl jeden měsíc Epidemie černého kašle v Česku si bohužel vybrala oběť mezi nejmenšími a nejzranitelnější. V okrese Ústí nad Orlicí tomuto bakteriálnímu onemocnění podlehlo teprve měsíční miminko.
Článek
Snažíte se o miminko? Tyto cviky vám pomůžou otěhotnět
Snažíte se o miminko? Tyto cviky vám pomůžou otěhotnět Babských triků a rad jak přijít do požehnaného stavu existuje celá řada. Pokud se zrovna s partnerem snažíte o miminko, dejte raději na ověřené metody. Jednou z nich je série cviků Ludmily Mojžíšové, která se zabývala rehabilitací a cvičením pro léčení neplodnosti. I když tato žena zemřela už před 26 lety, dává svými cviky naději i dnešním ženám.
Článek
Zuzana Plačková porodila syna Diona. Založila mu také vlastní účet na Instagramu
Zuzana Plačková porodila syna Diona. Založila mu také vlastní účet na Instagramu Slovenská královna Instagramu Zuzana Strausz Plačková se stala novopečenou maminkou. Svému manželovi René Strauszovi porodila v bratislavské porodnici Kramáre syna, který dostal jméno Dion. Šťastnou zprávu o tom, že se konečně dočkali vytouženého potomka, manželský pár Strauszových sdílel na sociálních sítích.
Článek
Těhotná Zuzana Plačková váží už přes 100 kilogramů. Jsou to nejkrásnější kila v životě, přiznává
Těhotná Zuzana Plačková váží už přes 100 kilogramů. Jsou to nejkrásnější kila v životě, přiznává Slovenská influencerka Zuzana Strausz Plačková každým dnem přivede na svět své prvorozené dítě. Tato celebrita, k níž se váže i spousta kontroverzních kauz, patří k ženám, které v těhotenství přibraly skutečně extrémně. Zuzana Plačková v instastories přiznala, že má již 102 kilogramů a že v těhotenství nabrala neskutečných 40 kilo.
Článek
Holčička se narodila s velkým mateřským znaménkem přes půl tváře. Její máma jí od mala vštěpuje, že je výjimečná
Holčička se narodila s velkým mateřským znaménkem přes půl tváře. Její máma jí od mala vštěpuje, že je výjimečná Když přišla americká holčička Winry Hallová na svět, byla jiná než ostatní novorozené děti. Rodiče si hned po jejím narození všimli, že má skvrnu ve tváři. Nejprve si mysleli, že jde o modřinu. Lékaři však překvapeným rodičům řekli, že jde o extrémně vzácné mateřské znaménko. Zajímá vás, jak se této holčičce aktuálně daří?
Článek
Tenistka Kristýna Plíšková sdílela poslední chvíle s těhotenským bříškem. Vypadá podle vás na kluka, nebo holčičku?
Tenistka Kristýna Plíšková sdílela poslední chvíle s těhotenským bříškem. Vypadá podle vás na kluka, nebo holčičku? Tenistka Kristýna Plíšková je v radostném očekávání. Se svým manželem, fotbalistou Dávidem Hanckem čeká miminko a jak napovídají její poslední instagramové příspěvky, spěje do finále. Kristýna Plíšková je již v nejvyšším stupni těhotenství a zanedlouho si pochová miminko, které stále ještě nosí pod srdcem.
Článek
Kolik stojí umělé oplodnění v roce 2022
Kolik stojí umělé oplodnění v roce 2022 Zatímco dřív byly „děti ze zkumavky“ raritou, dnes jde už o téma, které nikoho nepřekvapí. IVF léčbu páry běžně volí, když jinudy cesta nevede. Nejasnosti však obvykle panují okolo toho, kolik vlastně takové asistované početí stojí.
Článek
Co vše s sebou přináší těhotenství po čtyřicítce?
Co vše s sebou přináší těhotenství po čtyřicítce? Ačkoliv bylo dříve naprosto běžné, že ženy mívaly své první dítě kolem dvaceti let, dnes je trend poněkud odlišný. Starších matek v České republice každoročně stále přibývá a není výjimkou, že žena čeká své první dítě kolem čtyřicítky. Co vás tedy čeká, pokud se rozhodnete mít dítě v pokročilém věku?
(26) Načíst více