Tenistka Kristýna Plíšková sdílela poslední chvíle s těhotenským bříškem. Vypadá podle vás na kluka, nebo holčičku?

Tenistka Kristýna Plíšková sdílela poslední chvíle s těhotenským bříškem. Vypadá podle vás na kluka, nebo holčičku? Zdroj: Shutterstock

Tenistka Kristýna Plíšková je v radostném očekávání. Se svým manželem, fotbalistou Dávidem Hanckem čeká miminko a jak napovídají její poslední instagramové příspěvky, spěje do finále. Kristýna Plíšková je již v nejvyšším stupni těhotenství a zanedlouho si pochová miminko, které stále ještě nosí pod srdcem.

“Poslední chvíle s bříškem,” napsala Kristýna Plíšková na Instagram pod sérii svých nejnovějších těhotenských fotek. 

Třicetiletá tenisová hvězda naznačila, že veřejně postovala poslední těhotenské fotky. Její příznivci se tak mohou zanedlouho těšit na snímky, na kterých bude již v náručí chovat své vytoužené miminko.

Otcem dítěte Kristýny Plíškové je fotbalista pražské Sparty Dávid Hancko. Česká tenistka, která je dvojčetem Karolíny Plíškové, své těhotenství veřejně prozradila loni v prosinci. V únoru 2022 se již jako těhotná provdala za Dávida Hancka, a tak se zanedlouho rodiči stanou už jako manželé.

V každém případě Kristýně Plíškové těhotenství velmi svědčí a zdá se, že díky němu doslova rozkvetla. Společně s manželem však pohlaví děťátka zatím neprozradila. Co si myslíte vy? Vypadá podle vás na kluka, nebo na holčičku?

Zdroj: Instagram.com/kristynapliskova
Autor:
Publikováno: 22. 4. 2022 11:06 Nahlásit obsah