Kategorie Těhotenské bříško

Článek
Těhotná Eva Perkausová prozradila pohlaví miminka: Čeká chlapečka, nebo holčičku?
Těhotná Eva Perkausová prozradila pohlaví miminka: Čeká chlapečka, nebo holčičku? Moderátorka CNN Prima News Eva Perkausová za několik týdnů přivede na svět vytoužené miminko, které aktuálně nosí pod srdcem. Krásná blondýnka, která díky těhotenství jenom kvete, se na Instagramu pochlubila rostoucím bříškem a také odtajnila pohlaví miminka. Co myslíte, čeká Eva Perkausová chlapečka, nebo holčičku?
Článek
Těhotná Eva Perkausová vysvětlila, proč se nechlubí těhotenským bříškem. Její odpověď byla stručná
Těhotná Eva Perkausová vysvětlila, proč se nechlubí těhotenským bříškem. Její odpověď byla stručná Moderátorka CNN Prima News Eva Perkausová již za pár týdnů přivítá na světě vytoužené miminko, která aktuálně nosí pod srdcem. Tato krásná žena není ovšem jako další slavné nastávající maminky a fotkami svého těhotenského bříška se na sociálních sítích příliš nechlubí. Eva Perkausová prozradila, proč to tak má nastavené.
Článek
Olga Lounová předvedla poprvé těhotenské bříško. Podívejte se, jak jí těhotenství sluší
Olga Lounová předvedla poprvé těhotenské bříško. Podívejte se, jak jí těhotenství sluší Je to týden, co 41letá zpěvačka Olga Lounová veřejnosti odhalila, že pod srdcem nosí miminko. Nyní se nastávající maminka na Instagramu poprvé pochlubila těhotenským bříškem. Ostatně, podívejte se i vy sami, jak těhotenství Olze Lounové sluší a jak nesmírně prokoukla.
Článek
Táňa Pauhofová předvedla své těhotenské bříško. Tato krásná zrzka to má za pár
Táňa Pauhofová předvedla své těhotenské bříško. Tato krásná zrzka to má za pár Slovenská herečka Táňa Pauhofová střeží své soukromí jako oko v hlavě. Tentokrát ale udělala výjimku a na svém instagramovém účtu předvedla aktuální fotku svého těhotenského bříška, které je již obrovské. Těhotenství Táně Pauhofové opravdu sluší, co říkáte?
Článek
Eva Burešová předvedla rostoucí těhotenské bříško. Přiznala, že již přibrala 12 kilogramů
Eva Burešová předvedla rostoucí těhotenské bříško. Přiznala, že již přibrala 12 kilogramů Eva Burešová se už za několik měsíců stane dvojnásobnou maminkou. Pod srdcem totiž nosí miminko, které čeká se svým partnerem, šéfkuchařem Přemkem Forejtem. Sympatická zpěvačka, herečka a moderátorka se aktuálně na Instagramu pochlubila fotkou svého rostoucího bříška. Prozradila také, že již přibrala 12 kilogramů.
Článek
Tenistka Kristýna Plíšková sdílela poslední chvíle s těhotenským bříškem. Vypadá podle vás na kluka, nebo holčičku?
Tenistka Kristýna Plíšková sdílela poslední chvíle s těhotenským bříškem. Vypadá podle vás na kluka, nebo holčičku? Tenistka Kristýna Plíšková je v radostném očekávání. Se svým manželem, fotbalistou Dávidem Hanckem čeká miminko a jak napovídají její poslední instagramové příspěvky, spěje do finále. Kristýna Plíšková je již v nejvyšším stupni těhotenství a zanedlouho si pochová miminko, které stále ještě nosí pod srdcem.
Článek
Nesahejte bez dovolení těhotným ženám na břicho. Vadí nám to, shodují se nastávající maminky
Nesahejte bez dovolení těhotným ženám na břicho. Vadí nám to, shodují se nastávající maminky Že vám někdo bez dovolení pohladil těhotenské bříško, zažila snad každá maminka. A pro většinu z nich je to velmi nepříjemné, i když to bylo myšleno jenom s těmi nejlepšími úmysly. Pokud nejste otcem dítěte nebo opravdu velmi blízkým příbuzným, těhotné ženě raději na bříško nesahejte. Přinášíme hned několik důvodů, proč to nedělat.
Článek
Kanadská maminka použila na těhotenské strie mateřské mléko: Zabralo!
Kanadská maminka použila na těhotenské strie mateřské mléko: Zabralo! Strie umí pěkně potrápit spoustu těhotných žen. Tyto pajizévky vznikají v důsledku napínání kůže hlavně na bříšku, ale i na prsou, stehnech nebo pažích. Na takovém břiše jsou po porodu ještě viditelnější. Do úspěšného boje se s nimi dala čerstvá kanadská maminka Chantelle Clarkeová. Nepoužila přitom klasický krém proti striím, ale mateřské mléko!