Táňa Pauhofová předvedla své těhotenské bříško. Tato krásná zrzka to má za pár

Táňa Pauhofová předvedla své těhotenské bříško. Tato krásná zrzka to má za pár Zdroj: Profimedia

Slovenská herečka Táňa Pauhofová střeží své soukromí jako oko v hlavě. Tentokrát ale udělala výjimku a na svém instagramovém účtu předvedla aktuální fotku svého těhotenského bříška, které je již obrovské. Těhotenství Táně Pauhofové opravdu sluší, co říkáte?

39letá Táňa Pauhofová nosí aktuálně pod srdcem své vytoužené miminko. Tato krásná zrzka zanedlouho porodí své prvorozené dítě o deset let mladšímu manželovi, slovenskému hudebníkovi Jonatánu Pastirčákovi. 

Těhotenských fotek Táni Pauhofové je jako šafránu. Slovenská herečka však tentokrát udělala velkou radost svým fanouškům a na svém Instagramu zveřejnila nejnovější fotku těhotenského bříška.

Jak je ze snímku vidět, Táňa je již ve vysokém stupni těhotenství. Kdy přivede své vytoužené miminko na svět, je tedy otázkou pouhých týdnů či dokonce dnů. Táňa Pauhofová se na nejnovější fotce s těhotenským bříškem neukázala sama. Vyfotila se společně se svou agentkou Petrou Svarinskou a hereckou kolegyní Alexandrou Borbélyovou, která je rovněž těhotná.

“Dnes to bylo nádherné. Děkuji vám ženy moje!” napsala Táňa Pauhofová k fotce ze společného setkání. 

“S kolegyňkou Táňou Pauhofovou a s naší přítelkyní a agentkou Petrou Svarinskou jsme si daly dukátové buchtičky. A mezitím jsme probraly české / slovenské / maďarské praktiky porodu. Baby, děkuju,” popsala zážitek z dámské jízdy slovenská herečka maďarského původu Alexandra Borbélyová.

Zdroj: Instagram.com/tana_pauhofova_official, Instagram.com/szandraborbelyova

Autor:
Publikováno: 18. 8. 2022 08:55 Nahlásit obsah