Olga Lounová předvedla poprvé těhotenské bříško. Podívejte se, jak jí těhotenství sluší

Olga Lounová předvedla poprvé těhotenské bříško. Podívejte se, jak jí těhotenství sluší Zdroj: Profimedia

Je to týden, co 41letá zpěvačka Olga Lounová veřejnosti odhalila, že pod srdcem nosí miminko. Nyní se nastávající maminka na Instagramu poprvé pochlubila těhotenským bříškem. Ostatně, podívejte se i vy sami, jak těhotenství Olze Lounové sluší a jak nesmírně prokoukla.

Že je Olga Lounová těhotná, prozradila před týdnem svým novým videoklipem k písni Patříme k sobě. “Chtěla bych se s vámi podělit o jednu věc… Leží mi na srdci už mnoho měsíců. Více ve videu Patříme k sobě,” odtajnila Olga Lounová na Instagramu svým sledujícím krásnou novinku, že čeká své první dítě.

Tátou miminka, které 41letá zpěvačka nosí pod srdcem, je hokejový trenér Jan Krégl. Olga Lounová a Jan Krégl přitom tvoří partnerský pár už více než 3 roky.

Aby toho překvapení nebylo málo, zpěvačka poprvé veřejně ukázala také své těhotenské břicho. “Fotečka na památku,” okomentovala Olga Lounová svou instagramovou fotku, na níž se drží za krásně zakulacené bříško. Sledující následně zpěvačku pochválili za to, že jí těhotenství moc sluší a že z ní bude krásná maminka.

Zajímá vás, zda Olga Lounová čeká holčičku, nebo chlapečka? Pohlaví svého nenarozeného miminka zatím neprozradila, a tak můžeme pouze tipovat, zda se jí narodí holka, nebo kluk.

Zdroj: Shutterstock V každém případě Olga Lounová informace o svém těhotenství dlouho odkládala i kvůli úmrtí zpěvačky Hany Zagorové. Zprávu s odkazem na nové video o tom, že je těhotná, se tak rozhodla sdílet na sociálních sítích až minulý pátek.

“Moc mě to mrzí, ale vzhledem k dnešnímu smutnému odchodu dámy české hudební scény nám přišlo nevhodné zveřejňovat nové video. Nechť je tento den věnován památce Hany Zagorové! Ať je Vám Haničko země lehká! Nechala jste tu po sobě mnoho nádherných písní a radostných vzpomínek, přesto s vámi pro dnešní den Slunce zhaslo. Obloha pláče a s ní srdce milionů…,” napsala Olga Lounová v úterý 26. srpna na Instagramu.

Zdroj: Instagram.com/olgalounova

Autor:
Publikováno: 9. 9. 2022 10:15 Nahlásit obsah