Kategorie Oznámení těhotenství

Článek
Berenika Kohoutová čeká druhé dítě. Těhotenství odhalila v novém videoklipu
Berenika Kohoutová čeká druhé dítě. Těhotenství odhalila v novém videoklipu Zpěvačka a herečka Berenika Kohoutová čeká druhé miminko. Tuto krásnou novinku odtajnila v teaseru k novému videoklipu k písni Hot or Not, který sdílela na sociálních sítích. Právě v tomto videoklipu je vidět všeříkající záběr na bříško.
Článek
Jenovéfa Boková je těhotná. Že čeká miminko, je pro mnohé velké překvapení
Jenovéfa Boková je těhotná. Že čeká miminko, je pro mnohé velké překvapení Herečka Jenovéfa Boková oznámila v instagramovém videu radostnou zprávu. Talentovaná 30letá umělkyně prozradila, že je těhotná. Otcem dítěte je její partner Adam Kolář. Že čeká miminko, se přitom Jenovéfě Bokové podařilo před veřejností utajit několik měsíců.
Článek
Řachanda čeká miminko. Herečka Denisa Pfauserová oznámila těhotenství
Řachanda čeká miminko. Herečka Denisa Pfauserová oznámila těhotenství Pohádková Řachanda a hvězda seriálu ZOO, Denisa Pfauserová, je v radostném očekávání. Na Instagramu se veřejně pochlubila rostoucím bříškem a fotkami z ultrazvuku. Své fanoušky ovšem zaskočila tím, že těhotenství dokázala skrývat dlouhých pět měsíců. Těhotné Denise Pfauserové totiž vychází termín porodu již na letošní červen.
Článek
Bývalá tenistka Dominika Cibulková čeká druhé dítě. Radostnou novinku oznámila na Instagramu
Bývalá tenistka Dominika Cibulková čeká druhé dítě. Radostnou novinku oznámila na Instagramu Rodina slovenské tenistky Dominiky Cibulkové se za několik měsíců rozroste o dalšího člena. Sportovkyně na sociálních sítích oznámila, že je po druhé těhotná. Se svým manželem Michalem Navarou se už nyní těší na to, jak jim ke dvouletému synkovi Jakubovi přibude další děťátko.
Článek
Olga Lounová předvedla poprvé těhotenské bříško. Podívejte se, jak jí těhotenství sluší
Olga Lounová předvedla poprvé těhotenské bříško. Podívejte se, jak jí těhotenství sluší Je to týden, co 41letá zpěvačka Olga Lounová veřejnosti odhalila, že pod srdcem nosí miminko. Nyní se nastávající maminka na Instagramu poprvé pochlubila těhotenským bříškem. Ostatně, podívejte se i vy sami, jak těhotenství Olze Lounové sluší a jak nesmírně prokoukla.
Článek
Eva Hecko Perkausová je těhotná. Na Instagramu se pochlubila těhotenským bříškem
Eva Hecko Perkausová je těhotná. Na Instagramu se pochlubila těhotenským bříškem Moderátorka CNN Prima NEWS Eva Hecko Perkausová veřejně prozradila radostnou zprávu. Tato krásná 28letá žena nosí pod srdcem nový život, aktuálně je v 5. měsíci těhotenství. Na svém instagramovém profilu se pochlubila těhotenským bříškem. Podívejte se, jak jí to sluší.
Článek
Martin Donutil a Sára Affašová čekají miminko. Radostnou událost oznámili na Den matek
Martin Donutil a Sára Affašová čekají miminko. Radostnou událost oznámili na Den matek Herecký pár Martin Donutil a Sára Affašová se stanou zanedlouho rodiči. Že čekají první společné miminko, oznámili veřejnosti na Instagramu, a to u příležitosti Dne matek. Sára Affašová, kterou proslavil nekonečný seriál Ulice, na této sociální síti konkrétně sdílela romantickou fotku s těhotenským bříškem, které jí zamilovaně líbá její partner.
Článek
Eva Burešová potvrdila těhotenství: Bude nás 5, napsala na Instagram
Eva Burešová potvrdila těhotenství: Bude nás 5, napsala na Instagram Herečka Eva Burešová učinila přítrž spekulacím, že je těhotná. Na svém instagramovém profilu v neděli 3. dubna šla s pravdou ven a prozradila, že skutečně čeká miminko. Tátou nenarozeného děťátka není nikdo jiný než Evin partner, šéfkuchař Přemek Forejt.
Článek
Oznámení těhotenství Meghan Markle na svátek svatého Valentýna má hlubší význam. Souvisí s princeznou Dianou
Oznámení těhotenství Meghan Markle na svátek svatého Valentýna má hlubší význam. Souvisí s princeznou Dianou Britský princ Harry a jeho manželka vévodkyně Meghan 14. února oznámili, že čekají druhé dítě. Aby toho nebylo málo, v současnosti se objevil nový překvapující detail, který se týká těhotenství Meghan Markle. Den, kdy Harry a Meghan zveřejnili radostnou zprávu, totiž přímo souvisí se zesnulou princeznou Dianou.
(1) Načíst více