Bývalá tenistka Dominika Cibulková čeká druhé dítě. Radostnou novinku oznámila na Instagramu

Bývalá tenistka Dominika Cibulková čeká druhé dítě. Radostnou novinku oznámila na Instagramu Zdroj: Shutterstock

Rodina slovenské tenistky Dominiky Cibulkové se za několik měsíců rozroste o dalšího člena. Sportovkyně na sociálních sítích oznámila, že je po druhé těhotná. Se svým manželem Michalem Navarou se už nyní těší na to, jak jim ke dvouletému synkovi Jakubovi přibude další děťátko.

“Jakubko z nás udělal rodinu, ale TY nás doplníš. Naše rodina se rozrůstá a my nemůžeme být šťastnější a požehnanější,” pochlubila se Dominika Cibulková radostnou novinkou o svém druhém těhotenství na Instagramu.

Bývalá slovenská tenistka a někdejší světová čtyřka k tomuto oznámení připojila rodinnou fotku, na které je spolu s manželem Michalem Navarou a dvouletým synem Jakubem. Tato krásná rodina se tak zanedlouho rozroste o dalšího člena.

Zbývá pouze několik měsíců a Dominika Cibulková se stane dvojnásobnou maminkou. Zda přivede na svět chlapečka, nebo holčičku, si zatím nechává pro sebe. Její fanoušci tak zatím mohou pouze tipovat, zda bude mít dvouletý Jakub mladšího brášku, nebo mladší sestřičku.

Jakmile Dominika Cibulková zveřejnila na svém Instagramu radostnou zprávu o svém druhém těhotenství, okamžitě se spustila záplava gratulací. Popřáli jí jak její fanoušci, kamarádi a přátelé, tak její kolegové a kolegyně z tenisové branže. 

Zdroj: Shutterstock Dominice Cibulkové pogratulovaly například bývalé české tenistky Lucie Šafářová či Barbora Strýcová, gratulaci připojila také bývalá dánská profesionální tenistka polského původu a vítězka Australian Open 2018 Caroline Wozniacká. Blahopřání k druhému těhotenství rovněž napsala zpěvačka Dara Rolins nebo módní influencerka Monika Marešová.

I my Dominice Cibulkové k druhému těhotenství moc gratulujeme a přejeme jí, aby si již zanedlouho pochovala své druhorozené děťátko v náručí.

Zdroj: Instagram.com/domicibulkova
Autor:
Publikováno: 29. 9. 2022 13:34 Nahlásit obsah