Malá žena jako znamení trvalého vztahu. Jaké výhody nese soužití s ní?

Malá žena jako znamení trvalého vztahu. Jaké výhody nese soužití s ní? Zdroj: Shutterstock.com

Ne nadarmo se říká „co je malé, to je milé“ a o malých ženách to platí dvojnásob. A kromě toho, že jsou milé a hlavně roztomilé, tak je dokázáno, že jsou také těmi nejlepšími partnerkami. Jak je to možné? Na to se podíváme v dnešním článku.

Určitě jste si také všimli, že menší ženy stárnou trochu pomaleji. Jako by se na jejich vzhledu léta téměř nepodepisovala a jen těžko by jim někdo hádal tolik let, kolik jim ve skutečnosti je. Kromě toho je vědecky prokázáno, že malí lidé dokážou svého partnera velmi dlouho milovat a když se tedy zamiluje drobná žena? Můžete si být jistí, že je její láska k vám opravdu silná a intenzivní a pokud jí to oplatíte stejnou mincí, může být dokonce věčná.

Zdroj: Shutterstock.com Tím však výhody soužití s malou ženou ani zdaleka nekončí. Dokážete si takhle roztomilou ženu představit naštvanou? Ani náhodou, že? A právě proto se na vás nedokáže ani dlouho zlobit, a když ke své omluvě ještě připojíte láskyplnou pusu na čelo, která je u vás při její výšce na denním pořádku, nic hezčího snad ani nemůže být. Další velkou výhodu vztahu s malou ženou je ta, že pokud jste třeba o hlavu vyšší než ona a nutně potřebujete do koupelny, jenže vaše milá si zrovna žehlí vlasy, stačí si stoupnout za ni a vidíte se v zrcadle oba dva. Takže šetříte čas a strávíte alespoň chvilku spolu.

Vedle malé ženy se muži cítí jako opravdoví hrdinové, kteří svou drahou musí za každých okolností ochraňovat, co kdyby se jí náhodou něco stalo. A když k tomu ještě přidáte to, že jí můžete oblečení nakupovat klidně v dětském oddělení, tak ještě něco málo i ušetříte.

Autor:
Publikováno: 26. 2. 2021 17:09 Nahlásit obsah