Kategorie Výška

Článek
Malá žena jako znamení trvalého vztahu. Jaké výhody nese soužití s ní?
Malá žena jako znamení trvalého vztahu. Jaké výhody nese soužití s ní? Ne nadarmo se říká „co je malé, to je milé“ a o malých ženách to platí dvojnásob. A kromě toho, že jsou milé a hlavně roztomilé, tak je dokázáno, že jsou také těmi nejlepšími partnerkami. Jak je to možné? Na to se podíváme v dnešním článku.
Článek
Toužíte po vyšší postavě? Pomozte si optikou
Toužíte po vyšší postavě? Pomozte si optikou Pokud také patříte mezi ty, které moc nevyrostly, nezoufejte. Máme pro vás několik dobrých triků, jak tento nepatrný nedostatek opticky vylepšit.
Článek
Jak přežít pád z velké výšky, i když se zdá, že je to váš poslední? Tyto rady vám pomohou přežít
Jak přežít pád z velké výšky, i když se zdá, že je to váš poslední? Tyto rady vám pomohou přežít Taky nemáte rádi výšky a při pohledu z větší vzdálenosti od země se orosíte? Tak s tím vám bohužel nepomůžeme, je to jeden z vrozených strachů společně se strachem z hlasitých zvuků. Nicméně máme pro vás alespoň pár rad, jak zvýšit vaše šance na přežití, kdybyste se někdy dostali do situace, kdy není jiné možnosti, než prostě padat dolů na zem.
Článek
Elisany Silva: Vedle nejvyšší dívky na světě je každý trpaslíkem
Elisany Silva: Vedle nejvyšší dívky na světě je každý trpaslíkem Čtrnáctiletou Elisany Silva byste na ulici nepřehlédli. Nejenže se chlubí hezkou a štíhlou postavou s čarokrásně dlouhýma nohama, ale je také jednou z nejvyšších dívek na světě.