Eva Hecko Perkausová je těhotná. Na Instagramu se pochlubila těhotenským bříškem

Eva Hecko Perkausová je těhotná. Na Instagramu se pochlubila těhotenským bříškem Zdroj: Profimedia

Moderátorka CNN Prima NEWS Eva Hecko Perkausová veřejně prozradila radostnou zprávu. Tato krásná 28letá žena nosí pod srdcem nový život, aktuálně je v 5. měsíci těhotenství. Na svém instagramovém profilu se pochlubila těhotenským bříškem. Podívejte se, jak jí to sluší.

“Jen já a malé/velké štěstí. Ale to vy uvidíte až za pár měsíců,” oznámila Eva Hecko Perkausová na Instagramu, na kterém sdílela svou první těhotenskou fotku.

Moderátorka hlavních zpráv na Primě tento krásný záběr pořídila na exotických Seychelských ostrovech, kde se svým manželem Ivanem Heckem aktuálně tráví dovolenou. Krásná blondýnka se pochlubila rostoucím těhotenským bříškem v plavkách. A že jí požehnaný stav nesmírně sluší! 

Když Eva Hecko Perkausová zprávu, že si již za čtyři měsíce pochová v náručí své vytoužené děťátko, prozradila veřejnosti, okamžitě se strhla záplava gratulací. Jenom na Instagramu této nastávající mamince popřáli například Eva Salvatore Burešová, Petr Vágner, Patricie Pagáčová nebo Eva Decastelo.

“Gratulace. Konečně budeme mít stejnou vanu… :D,” napsala s humorem sobě vlastním také zpěvačka a členka 3v1 Martina Pártlová.

Evě Hecko Perkausové se dařilo těhotenství utajit poměrně dlouhou dobu. Jelikož už na ní byl požehnaný stav celkem vidět, musela jít s pravdou ven.

“Bříško trochu mám. Dopnout šaty mi už dělalo občas problém. A to nejen přes hrudník, ale i přes bříško. Takže už jsem to musela oznámit, protože to už nešlo dál tajit,“ řekla moderátorka hlavních primáckých zpráv v pořadu ShowTime.  

Zdroj: Instagram.com/evaperkausova, Cnn.iprima.cz

Autor:
Publikováno: 4. 7. 2022 09:57 Nahlásit obsah