Co muži neslyší rádi? Napoví vám tento horoskop

Co muži neslyší rádi? Napoví vám tento horoskop Zdroj: Shutterstock

Vztah mezi partnery může být harmonický a někdy i velmi bouřlivý. Stačí málo a hádka je na světě. Pokud si myslíte, že vašeho partnera dobře znáte, a přesto ho dokážete nechtěně rozčílit, může za to nejspíše znamení, ve kterém se muž narodil.

Jste chápající a milující žena, která se snaží vytvořit harmonický vztah? Tento horoskop vám napoví a odhalí to, co muži narození v tom či onom znamení neradi slyší. Jací tedy ve skutečnosti jsou?

Beran

Muž Beran je vůdčí osobnost, dělá mu dobře vše ovládat a mít věci pod kontrolou. Rád je středem pozornosti, protože jen on ví, co je pro druhé nejlepší. Nesnáší být v opozici, nesnese vedle sebe dominantního partnera, který prosazuje vlastní názor. Nikdy Beranovi neříkejte, že máte pravdu a nesnažte se ho měnit.

Býk

Tvrdohlavost a neústupnost, tak to je charakter Býka. Na druhé straně jsou to ale velmi spolehliví partneři, pro které je rodina vším. Pokud se Býk zamiluje, vztah bývá velmi dlouhý a romantický. Ve vztahu s Býkem musíte respektovat to, že Býci neumí čekat a uznávají pouze jistoty a přímost.

Zdroj: Shutterstock

Blíženec

Akčnost, dobrodružství a dar výmluvnosti mají všichni muži Blíženci. Jsou velmi temperamentní a vždy nacházejí ta pravá slova, jak vás přesvědčit o své pravdě. Ve vztahu se snaží dělat vše tak, aby byl zábavný a zajímavý. Nesnáší nudu, a proto se snažte ze svého slovníku vyřadit slova: mně se nechce, nejdu a budeme raději doma.

Rak

Raci jsou ve své podstatě velmi citliví a otevření. Většinou sice vypadají jako neohrožení a nebojácní, ale opak je pravdou. Mají rádi pocit potřebnosti a nepostradatelnosti. Pro svou vyvolenou jsou ochotni udělat vše, co jí vidí na očích. Snažte se Rakům dodávat pocit, že jsou pro vás vším a že bez nich jste bezradné a budou tím nejspokojenějším partnerem.

Lev

Chytré a velmi mazané kočky, to jsou muži ve znamení Lva. Nahánějí hrůzu, často vystrkují drápky, ale na druhou stranu se rádi přitulí, nechají se hýčkat a rozmazlovat. Milují život a užívají si každý okamžik, zvláště když ho mohou sdílet s milovanou osobou. Nesnáší samotu a pocit lhostejnosti. Vyžadují neustálou pozornost, proto je raději do všeho zapojujte, ptejte se jich na názor, i když víte, že si poradíte docela dobře sama.

Zdroj: Shutterstock

Panna

Je známo, že muži Panny jsou dokonalí partneři, kteří svou lásku ke svým milovaným dávají rádi najevo kdykoliv a kdekoliv. Jsou ve své náklonnosti zcela otevření a své city nikdy neskrývají. Rádi se prezentují jako neohrožení rytíři, kteří pro svou dámu udělají vše. Nikdy jim proto nedávejte najevo, že jejich ochranu a pozornost nepotřebujete nebo že je vám na obtíž. To by totiž považovali za urážku.

Váhy

Muži Váhy se vyznačují svou přirozenou inteligencí, rozvahou a smyslem pro vše dokonalé. To vše vyžadují také od svých partnerek. Je jim vrozená spolehlivost a upřímnost, nesnáší polovičatost a odkládání povinností. Vše musí mít pevný řád.

Štír

Štíři vyžadují od svých partnerek spolehlivost, sílu, inteligenci, rozhodnost a nezávislost. Přesně takové vlastnosti, jaké oni nemají. Sice se o nich říká, že právě tací jsou, ale není to pravda, i když si to o sobě myslí. Pokud chcete žít v harmonii s tímto mužem, nikdy nedávejte najevo svou slabost a bezradnost, neříkejte, že si nevíte rady a potřebujete jeho pomoc.

Zdroj: Shutterstock

Střelec

Muži v tomto znamení jsou až nezdravě aktivní, milují dobrodružství, nespoutanost a život si užívají plnými doušky. Neustále se snaží hledat něco nového, vzrušujícího a nikdy nejsou zcela spokojeni s tím, co už mají. V přítomnosti Střelce se snažte vyvarovat řečí o tom, že nechcete žádnou změnu, nechcete cestovat, nechcete zkoušet nic nového a poznávat nepoznané.

Kozoroh

Pánové Kozorozi mají rádi své jistoty a proto i k ženám jsou velmi obezřetní, protože upřednostňují dlouhodobé vztahy. Neradi odhalují své city, skrývají svou pravou povahu dokud nejsou přesvědčeni, že svému protějšku mohou důvěřovat, teprve potom se otevřou a odkryjí své pravé já. Tehdy se z nich stávají ti nejlepší a milující partneři se srdcem na dlani. Dávejte si proto velký pozor, protože jakmile důvěru, kterou vám dali, zklamete, těžko ji znovu dostanete.

Vodnář

Na první pohled se vám může zdát, že Vodnáři jsou nespoutaní, ztřeštění a nezodpovědní hejsci, kteří jen tak proplouvají životem. Na druhou stranu se s nimi nebudete nikdy nudit, protože vás dokážou vždy něčím překvapit a potěšit. Vždy chtějí vědět, že jste stejně naladěné jako oni a milujete je stejně tak nespoutaně a otevřeně bez předsudků a omezení. Neříkejte jim proto, že se vám to zdá ujeté, nechutné nebo že se to nehodí.

Zdroj: Shutterstock

Ryby

Velké emoce, zranitelnost, citlivost a srdce plné lásky, to jsou muži Ryby. Velcí romantici a snílci, kteří utíkají před tvrdou realitou života do svých snů a představ. Tito muži potřebují po svém boku ženu, praktickou a sebejistou, která chápe citové pouto, které si její partner k ní vytvořil a je schopná ho podporovat a ochraňovat. Nikdy takového muže neodsuzujte za to, jaký je, snažte se mu být oporou a přítelem, který mu vždy dokáže podat pomocnou ruku. Věřte, že odměna v podobě pravé a nic neskrývající lásky plné porozumění a oddanosti se ničemu nevyrovná.

Autor:
Publikováno: 15. 6. 2021 15:03 Nahlásit obsah