Hádky podle znamení zvěrokruhu. Kdo chystá pomstu a koho jen tak nerozhodíte?

Hádky podle znamení zvěrokruhu. Kdo chystá pomstu a koho jen tak nerozhodíte? Zdroj: Shutterstock.com

Hádky v každém vztahu probíhají odlišným způsobem. Někteří se dokážou na všem diplomaticky dohodnout, u jiných vzduchem létají talíře jako na běžícím páse a někteří raději mlčí, než aby něco museli řešit.

Naše znamení zvěrokruhu, ve kterém jsme se narodili, dokáže ovlivnit i to, jak na neshody ve vztazích reagujeme. Která znamení jsou tedy klidná a kterým je lepší se raději klidit z cesty?

Beran

Beranům v žilách proudí horká krev a od toho se odvíjí i jejich vznětlivé reakce. Dokážou je rozčílit opravdu malichernosti, stačí tedy málo a už je oheň na střeše. A věřte, hádka s nimi jen tak neskončí. Hádají se až do krve i přesto, že nemají pravdu. Dejte jim proto chvilku, během které se uklidní a až poté s nimi něco řešte. V opačném případě byste zažili spršku nadávek, křičení a možná i fyzického "vyříkávání".

Býk

Na rozdíl od Beranů jsou Býci o něco klidnější, nenechte se však, ale zmást. Ačkoliv jsou to velmi vyrovnané a tolerantní bytosti, jakmile jejich pohár přeteče, neznají se. Jejich vztek roste postupně, a pokud je rozčílíte natolik, že vybouchnou, dokážou vám vyčíst věci i za několik měsíců zpátky. Když se dostanou do tohoto stavu, jen těžko je uklidníte. Nechte je proto vydechnout a v žádném případě jim v tuto chvíli nic nevyčítejte. Jakmile se sami uklidní, dokážou s vámi vést konstruktivní rozhovor, během kterého vyřešíte všechny své spory.

Zdroj: Shutterstock.com

Blíženci

Blíženci v sobě nosí dvě osoby, proto je velmi těžké odhadnout, jak budou v jistých situacích reagovat. Jindy by danou situaci přešli bez povšimnutí, druhý den je ale dokáže pěkně naštvat. Jakmile jsou v záchvatu hněvu, jsou všehoschopní včetně pomsty. Řešte proto s nimi všechno v poklidu, jinak se k zdárnému konci vaší hádky nikdy nedostanete.

strana 1 / 4
Autor:
Publikováno: 10. 8. 2018 16:09 Nahlásit obsah