Hádky podle znamení zvěrokruhu. Kdo chystá pomstu a koho jen tak nerozhodíte?

Hádky podle znamení zvěrokruhu. Kdo chystá pomstu a koho jen tak nerozhodíte? Zdroj: Shutterstock

Hádky v každém vztahu probíhají odlišným způsobem. Někteří se dokážou na všem diplomaticky dohodnout, u jiných vzduchem létají talíře jako na běžícím páse a někteří raději mlčí, než aby něco museli řešit.

Naše znamení zvěrokruhu, ve kterém jsme se narodili, dokáže ovlivnit i to, jak na neshody ve vztazích reagujeme. Která znamení jsou tedy klidná a kterým je lepší se raději klidit z cesty?

Beran

Beranům v žilách proudí horká krev a od toho se odvíjí i jejich vznětlivé reakce. Dokážou je rozčílit opravdu malichernosti, stačí tedy málo a už je oheň na střeše. A věřte, hádka s nimi jen tak neskončí. Hádají se až do krve i přesto, že nemají pravdu. Dejte jim proto chvilku, během které se uklidní a až poté s nimi něco řešte. V opačném případě byste zažili spršku nadávek, křičení a možná i fyzického "vyříkávání".

Býk

Na rozdíl od Beranů jsou Býci o něco klidnější, nenechte se však, ale zmást. Ačkoliv jsou to velmi vyrovnané a tolerantní bytosti, jakmile jejich pohár přeteče, neznají se. Jejich vztek roste postupně, a pokud je rozčílíte natolik, že vybouchnou, dokážou vám vyčíst věci i za několik měsíců zpátky. Když se dostanou do tohoto stavu, jen těžko je uklidníte. Nechte je proto vydechnout a v žádném případě jim v tuto chvíli nic nevyčítejte. Jakmile se sami uklidní, dokážou s vámi vést konstruktivní rozhovor, během kterého vyřešíte všechny své spory. Zdroj: Shutterstock

Blíženci

Blíženci v sobě nosí dvě osoby, proto je velmi těžké odhadnout, jak budou v jistých situacích reagovat. Jindy by danou situaci přešli bez povšimnutí, druhý den je ale dokáže pěkně naštvat. Jakmile jsou v záchvatu hněvu, jsou všehoschopní včetně pomsty. Řešte proto s nimi všechno v poklidu, jinak se k zdárnému konci vaší hádky nikdy nedostanete.

Rak

Raci se za všech okolností snaží na všem domluvit a pochopit pocity toho druhého. Jakmile ale stejnou snahu u svého protějšku nevidí, ba dokonce cítí jisté urážky nebo posměch, dokážou se naštvat tak, jak jste je ještě neviděli. Bývá to však velmi zřídka a místo křiku a nadávek spíše mlčí a danou osobu, se kterou se hádají, naprosto ignorují. Přestanou zvedat telefon, odepisovat na esemesky a domluvenou schůzku na poslední chvíli zruší. Když se tohle začne dít, může vám být jasné, že máte malér.

Lev

Lev jakožto král zvířat musí mít vždy a za všech okolností pravdu. A vy se mu ji nesnažte vymluvit. Proto, aby vám ukázal, že tomu tak skutečně je, je schopný do vašich hádek zatahovat i ostatní a i je o své pravdě přesvědčovat, jen aby on nebyl ten špatný. Je schopný vám říct cokoliv, jen abyste uznali svou chybu. Avšak nenechte se jeho chováním zmást, ve skutečnosti hádky nesnáší a vyvolává je jen v případě, když chce na sebe upozornit. Jakmile je po hádce, dokáže se rychle uklidnit a situaci se snaží uklidnit, jako by se nic nestalo. Zdroj: Shutterstock

Panna

Lidé narození ve znamení Panny nemají hádky příliš v oblibě. Jsou to trpělivé, chápavé a pečlivé bytosti, které jen tak něco nerozhází. Dokážou snést opravdu hodně, ale i u nich platí, že vše má své hranice. Když tedy dojde na to, že jste Pannu nějakým způsobem naštvali, je dost možné, že to ani nezjistíte. Panny totiž mlčí a nedávají na sobě nic znát a vůbec z nich nedostanete, co je vlastně trápí. V tento moment je lepší je nechat o samotě, ať samy popřemýšlí a až budou připravené se s vámi bavit, přijdou samy.

Váhy

Jak sám název tohoto znamení napovídá, Váhy jsou vyrovnané a trpělivé osoby. Dá vám tedy dost práce je něčím naštvat, a pokud se tak stane, snaží se najít řešení, které bude vyhovovat vám oběma. Mějte také na paměti, že Váhy jsou velmi citlivé, dobře zvažte tedy každou výtku, která by se jich mohla dotknout a na kterou jen tak nezapomenou, nejsou totiž splachovací. Ponížení a ublížení si pamatují dlouhé měsíce, někdy i roky.

Štír

O Štírech se říká, že jsou ti nejhorší a nejzákeřnější nepřátelé. Dokážou se tak dokonale přetvařovat, že nemáte sebemenší tušení, že vám nemají v lásce. Nikdy Štírovi neříkejte o jeho chybách a nepochybujte o jeho pravdě. Pokud se tak stane, můžete si být jisti, že se vám bude snažit pomstít tím nejhorším způsobem – pomsta bude rafinovaná a krutá. Jediné, co by vám mohlo prozradit, že se něco děje, jsou jeho oči plné chladu. Zdroj: Shutterstock

Střelec

Střelci na své okolí často působí vyrovnaným dojmem, což je však jejich dokonalé krytí. Ve skutečnosti jsou pěkně výbušní, ale o svých problémech dokážou mluvit i klidně bez zbytečného hněvu. Snaží se držet své emoce na uzdě, pokud se jim to ale nepovede, jdět raději z cesty. Často si dokážou zlost vylívat na nesprávném člověku, protože si nosí trable z práce domů. V těchto případech stačí jejich skrytý nářek vyslechnout a až poté začít něco řešit.

Kozoroh

Lidé narození ve znamení Kozoroha mají rádi ve svém životě řád a stejně probíhají i hádky. Naštvou se pomalu, avšak když jejich pohár trpělivosti přeteče, můžete si být jisti, že uslyšíte pěknou spršku výčitek seřazených od A až do Z. Také počítejte s tím, že na vás nenechají nit suchou a řeknou vám všechno pěkně od plic se sarkastickými připomínkami. Teprve až poté jsou schopni se uklidnit a promluvit si rozumně.

Vodnář

Vodnáři konflikty příliš nevyhledávají, přesněji se jim vyhýbají. Jestliže je však někdo schválně provokuje, dokážou je uzemnit správně mířenými slovy, které vyrazí dech i tomu největšímu mluvkovi. Dokážou přesně odhadnout člověka již od první chvíle, a pokud ví, že jim daný člověk nesedí, raději odejdou. Jestliže Vodnářům ublížíte tak, že vám nebudou schopni odpustit, dokážou zpřetrhat veškeré vazby mrknutím oka. Zdroj: Shutterstock

Ryby

Citlivé Ryby před hádkami, nadávkami a křikem raději prchají, co nejdál to jen jde. Pokud jim tento odstup nedovolíte, z roztomilé rybičky se stane dravec, který umí být krutý, nespravedlivý a zlý. Rozčílenou Rybu nejlépe uklidníte tak, že jí nebudete odporovat a dopřejete jí samotu. Teprve až poté můžete o svém problému mluvit, ale pamatujte, to, že jste jí něco vyčítali, si bude v sobě nosit ještě hodně dlouho a jen tak vám to neodpustí.  

Autor:
Publikováno: 2. 3. 2021 18:54 Nahlásit obsah