Osobní zkušenost s Penguin boxem. Doručení je rychlé a bezpečné

Osobní zkušenost s Penguin boxem. Doručení je rychlé a bezpečné Zdroj: Shutterstock.com

Většina našich oblíbených obchodů je zavřená a nám tak nezbývá nic jiného než využívat jejich e-shopy. Problém však nastává při doručování balíčku. Ačkoliv se dopravci snaží chránit jak své zaměstnance, tak i nás zákazníky, stále je to kontakt s cizím člověkem, kterému je lepší se v těchto dnech raději vyhnout.

Na e-shopu Genesis přibudou tisíce kousků denně a hledání toho pravého pro mě se tak stalo mou každodenní oblíbenou zábavou. O to větší překvapení pro mě bylo, když se v nabídce doručení objevila možnost využít Penguin box, a to zcela zdarma bez ohledu na výši mé objednávky. Při dokončení objednávky jsem tedy vybrala Penguin box, který mi byl nejblíž a vyčkávala, co se bude dít.

Zdroj: vlastní Mezitím jsem se o Penguin boxu z blogu Genesis dověděla, že se jedná o venkovní box na automatické vyzvedávání zásilek. Doručení do tohoto boxu je expresně do 24 hodin a svou zásilku si pomocí speciálního kódu mohu vyzvednout v kterýkoliv čas a uložena bude 48 hodin. 

Zdroj: vlastní Zároveň mě také zaujalo, že Penguin box slouží nejenom k vyzvedávání zásilek, ale také pro jejich reklamaci. Další velkou výhodou boxu je, že není určen pouze jako výdejna e-shopu Genesis, ale využívat jej mohou i lokální firmy či lidé, kteří teprve s prodejem vlastních výrobků začínají.

Zdroj: vlastní Druhý den mi na můj e-mail i do SMS zprávy přišla informace o doručení balíčku do mnou zvoleného Penguin boxu společně s kódem, který při vyzvedávání budu potřebovat. Zásilku jsem měla v plánu vyzvednout během procházky. Když jsem k Penguin boxu přistoupila, jeho ovládání bylo natolik jednoduché, že svůj balíček jsem měla v rukách během chvilky a mohla se z něj radovat.

Zdroj: vlastní Jaký je tedy můj dojem z doručení balíčku pomocí Penguin boxu? Velice příjemný. Doručení bylo rychlé, vyzvednutí jednoduché a zároveň v této době i bezpečné, což je velké plus. 

Autor:
Publikováno: 11. 4. 2020 12:51 Nahlásit obsah