Napište na papír písmeno X: Co vám tento X-test řekne o vaší povaze?

Napište na papír písmeno X: Co vám tento X-test řekne o vaší povaze? Zdroj: Shutterstock.com

Máte rádi testy osobnosti? V tom případě vyzkoušejte X-test, který vám o vaší osobě prozradí spoustu zajímavých věcí. Jak na to? Vezměte tužku a papír a napište velké tiskací písmeno X tak, jak jste běžně zvyklí. Zcela jistě se trefíte do jedné z osmi variant psaní tohoto písmena. Co ale o vás způsob, jakým píšete X, vypovídá?

X-test: Jakým způsobem píšete písmeno X vy?

X-test se v posledních měsících šíří internetem jako lavina. A má to důvod. Začátkem letošního roku totiž sdílela na svém twitterovém účtu grafiku s osmi možnostmi psaní písmena X umělkyně, která vystupuje pod přezdívkou @smasey. Požádala své sledující, aby jí pod tento zábavný test napsali, jaký způsob psaní písmena X sami upřednostňují.

Zdroj: Buzfeed.com Smasey dostala ke svému tweetu překvapivě desetitisíce odpovědí od lidé z celého světa. Když je vyhodnocovala, došla k závěru, že Američané preferují varianty 7 a 8, zatímco Britové píšou písmeno X způsoby 5 a 6. Tento způsob psaní prý také záleží na tom, zda je člověk pravák nebo levák.

Na X-test se rovněž zaměřil zábavný web BuzFeed.com. Vyhlásil anketu, ve které se svých uživatelů přímo zeptal na jejich způsob psaní písmena X. Co říkáte na výsledek?

Zdroj: Buzfeed.com

8 způsobů psaní X: Co vám řekne analýza tohoto písmena?

Nedalo vám to a napsali jste na papír velké tiskací písmeno X? O způsobu, kterým jste to provedli, vám analýza tohoto písmena vycházející z grafologické metody řekne samé zajímavé věci.

1. Píšete písmeno X dvěma tahy od pravého dolního rohu nahoru a levého dolního rohu nahoru? Znamená to, že se chcete v životě posunout dopředu, ale nejde to. Uvízli jste totiž v minulosti.

2. Začínáte psát písmeno X od levého dolního rohu a pak následujete pravým dolním rohem? Říká to o vás, že jste odpadlík. Velmi silně toužíte vymanit se ze své minulosti a pohnout se kupředu. Minulost vás však má stále ještě ve svých spárech.

3. Jednotlivé čáry písmena X píšete proti sobě. Začínáte přitom vpravo nahoře. Co to o vás říká? Že jste rebelská duše. Rebelem jste se nestali, ale jako rebel jste se už narodili.

4. Druhou čáru písmena X jste napsali běžným způsobem vedeným z pravého horního rohu. První čára směřující z pravého dolního rohu vám to však kazí. Z jakého důvodu? I když se snažíte zaměřit na budoucnost, vaše druhá polovina vás neuvěřitelným způsobem táhne do minulosti. Máte pokušení se vrátit zpátky. Stejně jako při jízdě autem vás vábí pohled do zpětného zrcátka.

Zdroj: Shutterstock.com 5. První čáru písmen X vedenou z horního levého rohu jste napsali klasickým způsobem. Ovšem druhou čárou začínající vlevo dole jdete proti běžným pravidlům. Vypovídá to o vás, že jste člověk, který nemá rád konvence a svazující nařízení a který žije život výhradně podle vlastních pravidel.

6. S psaním písmena X začínáte vlevo dole a pokračujete čarou vlevo nahoře. Říká to o vás, že jste kreativním a velmi inspirativním člověkem, jehož radami se ostatní rádi řídí. Jste to vy, kdo udává trendy.

7. Tímto způsobem jste se pravděpodobně učili psát velké tiskací písmeno X ve škole. Začínáte levým horním rohem a pokračujete pravým horním rohem. Této normy se stále držíte, což o vás říká, že máte rádi řád a rovnováhu.

8. Pokud při psaní X začínáte od pravého horního rohu a pokračujete levým horním rohem, vymanili jste se ze zažité normy. I svým životem jdete mimo vyjeté koleje a dáváte přednost nekonvenčnímu myšlení.

Autor:
Publikováno: 14. 3. 2019 09:52 Nahlásit obsah