Polyamorní vztah: Alana, Kevin a Megan ukazují na Instagramu, jak se žije ve třech

Polyamorní vztah: Alana, Kevin a Megan ukazují na Instagramu, jak se žije ve třech Zdroj: Shutterstock

Alana, Kevin a Megan z americké Kalifornie žijí ve společné domácnosti a jsou i rovnocennými partnery v lásce. Jejich netradiční svazek má přísná pravidla, o kterých se rozpovídali pro online deník The Mirror. Jak jim tedy jejich život ve třech klape?

Na třetiny si dělí postel, domácí práce i nájem

Psal se rok 2020 Alana a Kevin spolu chodili tři roky. Právě v této době Alanu napadlo, že by chtěla do svazku přibrat někoho dalšího, nejlépe ženu. 25letá Alana se nikdy netajila tím, že je bisexuálka, a tak neměla problém svému příteli povědět o nápadu s někým třetím.

32letý Kevin s návrhem své partnerky souhlasil. Třetí osobu do páru si našli přes speciální seznamovací aplikaci 3Fun, kde potkali 30letou Megan. Všichni tři si skvěle padli do oka. V současné době žijí Alana, Kevin a Megan společně v jedné domácnosti v americké Kalifornii. Všichni tři spí ve stejné posteli a na stejné části mezi sebe dělí i lásku, domácí práce a nájem.

“Žijeme jako normální pár, ale ve třech,” říkají Alana, Kevin a Megan

“Chceme, aby lidé věděli, že je mezi námi normální vztah. Jsme něco jako normální pár, ale ve třech lidech. Doma žijeme běžným životem. Když ale jdeme na rande a všichni tři se na ulici držíme za ruce, lidé se na nás dívají zvláštně,” uvedla Alana v rozhovoru pro The Mirror.

Tato 25letá žena si polyamorní vztah chválí, neboť má podle ní spoustu výhod. Vyzdvihuje zejména, že život ve třech zahrnuje více vzájemné lásky a podpory. Na druhou stranu se ve vztahu ve třech museli všichni dokonale sžít, což vyžadovalo spoustu kompromisů.

Zdroj: Shutterstock Polyamorie má své pro i proti

Polyamorní vztah Alany, Kevina a Megan však není pouze zalitý sluncem. “Zhruba během prvních devíti měsíců našeho vztahu ve třech jsem zažívala pocity žárlivosti. Bylo těžké vidět svého partnera s někým jiným, ale postupem času jsem na své nejistotě zapracovala a naučila se na to dívat jinak,” prozradila Alana.

Tato žena říká, že nyní miluje jak Kevina, tak Megan. Dodává navíc, že vztah ve třech má daleko více pozitiv než negativ. Zamilované trio však muselo svůj vztah složitě obhajovat zejména před svými blízkými. Zatímco rodina Megan, která má blízko ke stylu hippie, polyamorní vztah své dcery přijala, rodiče Kevina a Alany byli tímto svazkem šokováni. Nejhůře na tom je Kevin, se kterým jeho nábožensky založená maminka přestala komunikovat.

Zdroj: Mirror.co.uk, Instagram.com/campthrouple
Autor:
Publikováno: 9. 2. 2023 07:37 Nahlásit obsah