Kategorie Test osobnosti

Článek
Otestujte se: Tvar rtěnky toho o vás řekne víc, než si myslíte
Otestujte se: Tvar rtěnky toho o vás řekne víc, než si myslíte Máte v kabelce rtěnku nebo pomádu na rty? Tak ji vytáhněte a pozorně prozkoumejte, jaký má tvar. I když to možná budete považovat za úplnou prkotinu, právě tvar rtěnky či pomády, který jste vytvořila jejím pravidelným používáním, je vlastně otisk vaší povahy a charakteru. Tak schválně, najdete se v následujícím seznamu?
Článek
Espresso, cappuccino, nebo turek? Káva, kterou nejraději pijete, hodně vypovídá o vaší osobnosti
Espresso, cappuccino, nebo turek? Káva, kterou nejraději pijete, hodně vypovídá o vaší osobnosti Když jdete do kavárny, jaký druh kávy si nejčastěji objednáte? Je to espresso, cappuccino, turek, nebo caffe latte? Jistě vás zaujme, že preferovaný druh kávy toho dokáže mnoho říct o tom, jací jste. Co o vás tedy “vaše” káva vypovídá?
Článek
Zívání je nakažlivé a souvisí s empatií. Zívací test prozradí, zda nemáte psychopatické sklony
Zívání je nakažlivé a souvisí s empatií. Zívací test prozradí, zda nemáte psychopatické sklony Proč zíváme? Tato otázka je stále z části zahalena tajemstvím. O zívání však víme, že je vysoce nakažlivé a když druhý člověk zívne, my se zpravidla přidáme. Právě zívání o nás může prozradit jednu zajímavou věc - a to, zda máme psychopatické sklony, nebo nikoliv. Udělejte si následující zívací test a zjistěte, jakou máte osobnost.
Článek
Test osobnosti: Cesta, kterou se vydáte, vám ukáže vaši budoucnost
Test osobnosti: Cesta, kterou se vydáte, vám ukáže vaši budoucnost Psychologické testy dokážou poodhalit vaše vnitřní já, o kterém jste neměli nejmenší tušení. Následující test osobnosti vám prozradí, jakým směrem povede vaše životní cesta. Na obrázku vidíte celkem 6 různých cest vedoucích lesní krajinou. Vyberte si jednu, která vám je nejbližší. Vaše podvědomí vám tímto způsobem řekne, jakým směrem se ubíráte.
Článek
Test osobnosti: Dívá se na vás tento muž přímo, nebo je zobrazen z profilu?
Test osobnosti: Dívá se na vás tento muž přímo, nebo je zobrazen z profilu? Pozorně se podívejte na tuto fotografii. Podstatné pro vás je, jakým způsobem na první pohled vnímáte zobrazenou tvář muže. Dívá se na vás tento muž přímo, nebo je jeho tvář zobrazena z profilu? V tomto testu neexistuje správná odpověď, odpovězte podle svých pocitů. Dozvíte se o sobě spoustu zajímavých a užitečných věcí.
Článek
Napište na papír písmeno X: Co vám tento X-test řekne o vaší povaze?
Napište na papír písmeno X: Co vám tento X-test řekne o vaší povaze? Máte rádi testy osobnosti? V tom případě vyzkoušejte X-test, který vám o vaší osobě prozradí spoustu zajímavých věcí. Jak na to? Vezměte tužku a papír a napište velké tiskací písmeno X tak, jak jste běžně zvyklí. Zcela jistě se trefíte do jedné z osmi variant psaní tohoto písmena. Co ale o vás způsob, jakým píšete X, vypovídá?
Článek
Vyberte si jedny z těchto dveří: Řeknou vám, jaká vás čeká budoucnost
Vyberte si jedny z těchto dveří: Řeknou vám, jaká vás čeká budoucnost Pozorně si prohlédněte obrázky následujících šesti dveří. A bez toho aniž byste se podívali na text níže, si vyberte ty z nich, které jsou vám pocitově nejbližší. Právě dveře, pro které se rozhodnete, toho dokážou říct hodně nejen o vás samotných, ale také o vaší budoucnosti. Zjistěte tedy, jak jste v tomto psychologickém cvičení dopadli.
Článek
Přes rameno nebo v ruce? Co o vás prozradí způsob, kterým nosíte kabelku
Přes rameno nebo v ruce? Co o vás prozradí způsob, kterým nosíte kabelku Dámská kabelka je nezbytným doplňkem, se kterým každé ráno vyrážíme z domu. To, jak ji uchopíme nebo přehodíme přes rameno, považujeme za naprostou rutinní záležitost. Podle odborníků na řeč těla však nejde o zcela náhodné rozhodnutí. Právě způsob, kterým kabelku nosíme, vypovídá o tom, jaké jsme. A co vy? Poznáte se v následujícím přehledu?