Horoskop na 37. týden (12. 9. 2022 - 18. 9. 2022)

A je tu další pondělí! Co ti přinese nový týden? Budou to spíš starosti, nebo radosti? Přečti si svůj horoskop, ať víš, co tě čeká v následujících dnech.

Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Dlouho ses snažila zachovat si chladnou hlavu, co se tvého partnera týče. Ale už ti dochází trpělivost. Nenechej si všechno jen tak líbit. Pokud se ti něco nelíbí, ozvi se. Chodit kolem něj po špičkách není dobré řešení.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Šéf je poslední dobou v dobré náladě. Bylo by dobré toho využít. Pokud máš nějaké požadavky nebo připomínky, teď je ten správný čas s nimi přijít. Raději by sis měla pospíšit, než ho to přejde.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Poslední dobou se necítíš moc dobře. Nepodceň to a raději si dej pár dní pauzu, ať to náhodu nerozneseš mezi kolegy. Pár dní v klidu doma v posteli ti udělá dobře.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Partner je v posledních týdnech jako vyměněný. Chová se jako v začátcích vašeho vztahu a ty si to náležitě užíváš. I když ti trochu vrtá hlavou, co za tím stojí. Zapomeň na pochyby a buď za tohle období ráda. Kdo ví, jak dlouho potrvá.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Máš pocit, že v práci nic nestíháš, tak jen lítáš od jednoho úkolu k druhému. Takhle nic neuděláš pořádně a nasekáš spoustu zbytečných chyb. Raději se uklidni, a dělej vše pořádně a hlavně v klidu.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Poslední dobou se ti daří, jak už dlouho ne. V práci ti to jde hezky od ruky a doma panuje přátelská atmosféra. Využij tohoto klidného období a vyraz někam s kamarádkami nebo partnerem. Určitě si užiješ spoustu zábavy.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Měla bys být vděčná za to, jaký poklad ve svém partnerovi máš. Často na něm vidíš spoustu much, ale měla by sis uvědomit, jaké máš štěstí. Většinou to bereš jako samozřejmost, ale to není. Dej mu najevo, že jsi ráda, že ho máš.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

V práci tě tento týden čeká pořádné dusno. Šéf nebude mít zrovna dobrou náladu a přenese to i na ostatní. Snaž se zbytečně nevyčnívat z davu a dělej si v klidu své povinnosti.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Poslední dobou se necítíš moc dobře, tvoje psychika pracuje na plné obrátky, a dost ti ovlivňuje život. Snaž se hlavu zaměstnat nějakou kreativní činností, ať neustále nemyslíš na všechny potencionální katastrofy.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Občas máš problém zůstat sama se svými myšlenkami, a tak se snažíš mít za každou cenu nějakou společnost. Nauč se být občas sama, neboj se svých myšlenek a uvidíš, že to nebude taková hrůza, jak si často představuješ.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Máš pocit, že ses v pracovním životě zasekla na místě a nemůžeš se hnout. Zamysli se nad tím, jestli je tohle to, co bys opravdu chtěla dělat. A pokud ne, neboj se změny. Ze začátku to bude těžké, ale nakonec budeš mnohem šťastnější.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Ty i partner se často vyhýbáte konfrontacím a raději děláte, že se vlastně nic nestalo. Takhle své problémy ale nikdy nevyřešíte. Je načase před tím přestat utíkat a konečně to řešit jako pár dospělých lidí.

Autor:
Publikováno: 12. 9. 2022 09:46 Nahlásit obsah