Kategorie Léto

Článek
Šelmy se chystají do Mostu
Šelmy se chystají do Mostu Unikátní seriál nočních běhů NN NIGHT RUN má před sebou pátý závod seriálu. Ten se otevře 13. srpna v Mostě. Ve městě, kterému se jiné celorepublikové seriály vyhýbají, se letos poběží již poosmé.
Článek
Plena přes kočárek jako ochrana miminka před sluncem? Záchranáři řekli důrazné NE
Plena přes kočárek jako ochrana miminka před sluncem? Záchranáři řekli důrazné NE V horkých letních dnech maminky přemýšlí o tom, jak ochránit miminko před sluncem. Spousta z nich spoléhá na plenu přes kočárek. Maminky si často myslí, že plena je prodyšná, zajistí stín a miminko díky ní zůstane v příjemném chládku. Opak je ale pravdou, což na Facebooku důrazně vysvětlili i záchranáři z Olomouckého kraje.
Článek
Odvodněte se: Díky těmto potravinám se budete cítit v plavkách sebevědoměji
Odvodněte se: Díky těmto potravinám se budete cítit v plavkách sebevědoměji Toužíte po plochém bříšku? Při troše snahy jej můžete mít už za pár dnů. Stačí, když do svého jídelníčku zařadíte potraviny, které mají schopnost odvodňovat. Zkuste se držet následujících rad, díky kterým budete mít už za čtyři dny méně centimetrů v pase. Procházka v plavkách po pláži nebo koupališti tak pro vás bude mnohem příjemnější.
Článek
České celebrity zahájily plavkovou sezonu. V plavkách se ukázala Borhyová, Bendová nebo Hanychová
České celebrity zahájily plavkovou sezonu. V plavkách se ukázala Borhyová, Bendová nebo Hanychová Zpátky do plavek! Příjemné letní teploty předchozích dnů přímo vyzývaly k opalovačce. Bronz se rozhodly poprvé v letošním roce nachytat také některé české celebrity. Plavkovou sezonu v tuzemsku zahájily například Lucie Borhyová, Alice Bendová nebo Agáta Hanychová, které se na Instagramu pochlubily fotkami v plavkách.
(36) Načíst více