Přes rameno nebo v ruce? Co o vás prozradí způsob, kterým nosíte kabelku

Přes rameno nebo v ruce? Co o vás prozradí způsob, kterým nosíte kabelku Zdroj: Shutterstock.com

Dámská kabelka je nezbytným doplňkem, se kterým každé ráno vyrážíme z domu. To, jak ji uchopíme nebo přehodíme přes rameno, považujeme za naprostou rutinní záležitost. Podle odborníků na řeč těla však nejde o zcela náhodné rozhodnutí. Právě způsob, kterým kabelku nosíme, vypovídá o tom, jaké jsme. A co vy? Poznáte se v následujícím přehledu?

Způsob č. 1: Kabelka zavěšená volně přes rameno

Zdroj: Shutterstock.com Když si hodíte kabelku s dlouhým popruhem jen tak přes rameno a necháte ji volně viset podél těla, je to ten nejjednodušší způsob, jak si tento doplněk na sebe vzít a vyrazit s ním z domu. Co to o vás ale říká? Máte ráda svobodu, volnost pohybu i nezávislost. Také jste velmi prakticky založenou ženou a chcete mít všechny potřebné věci vždy po ruce.

Způsob č. 2: Kabelka s kratšími popruhy zavěšená přes rameno a přidržovaná rukama   

Zdroj: Shutterstock.com Nosíte raději kabelku s kratšími popruhy? Jestli si ji zavěsíte přes rameno a následně přidržujete rukama, patříte k těm ženám, které se snaží mít vše za jakýchkoliv okolností pod svou kontrolou. Jste si vědomá rizik, které život přináší, proto se chováte obezřetně. Každou situaci, do které se dostanete, vždy hodnotíte jako dobrou, nebo špatnou.

Způsob č. 3: Kabelka nošená do kříže

Zdroj: Shutterstock.com Toto nošení dámské kabelky „přes hlavu“, kdy následně necháte kabelku viset podél těla, může být pohodlné, ale ve většině případů nevypadá příliš elegantně. Podle odborníků na řeč těla tímto způsobem nosí kabelky ženy, pro které je typický laxnější přístup k věcem kolem sebe.

Způsob č. 4:  Kabelka umístěná vepředu

Zdroj: Shutterstock.com Ať už kabelku s dlouhými popruhy nosíte přes rameno, nebo přes tělo, pokud ji máte následně umístěnou v přední části těla, říká to o vás zajímavou věc. Kabelka vepředu je vlastně váš obranný postoj vůči okolnímu světu, kterým mimo jiné vyjadřujete svou plachost, opatrnost i obezřetnost.

Způsob č. 5: Kabelka schovaná za zády

Zdroj: Shutterstock.com Jestli ale máte kabelku s dlouhým popruhem schovanou za zády, jste ženou, která si je vědoma svých cílů. Pro vaši osobnost je typická důvěra v druhé, svoboda a nezávislost.

Způsob č. 6: Kabelka zavěšená na předloktí

Zdroj: Shutterstock.com Nosíte nejčastěji dámskou kabelku zavěšenou na svém předloktí? Potom patříte k ženám, které veřejně dávají rády najevo své společenské postavení i svůj majetek. Všimla jste si toho, že tímto způsobem ukazuje okolí svůj status také spousta celebrit?

Způsob č. 7: Kabelka držená v ruce

Zdroj: Shutterstock.com

Nosíte nejraději dámskou tašku či kabelku přímo v ruce? Potom se řadíte mezi velmi akční a podnikavé ženy. Tyto ženy zbožňují hlavně rozměrnější tašky ve stylu aktovka, do kterých se jim vejde spousta věcí, které potřebují ke své práci. Spíš než o vzhled kabelky se zajímají především o její praktičnost.

Autor:
Publikováno: 30. 1. 2019 14:00 Nahlásit obsah