Dívka děkuje svému expříteli za nevěru: Nepodlehla smutku a depresím, namísto toho prošla obrovskou změnou

Dívka děkuje svému expříteli za nevěru: Nepodlehla smutku a depresím, namísto toho prošla obrovskou změnou Zdroj: Uniland.co.uk

Mladé britské dívce Shanai Martinové uštědřil život pořádnou lekci. Zjistila totiž, že ji její partner podvádí. I když to byl pro ni nejprve šok, partnerova nevěra ji nakopla k restartu jejího života. Příteli dala kopačky, namísto smutku a pláče najela na dietní režim a cvičení. Teď je z ní nový člověk a jak říká, rozhodně by neměnila!

Když zjistíte, že vás partner, kterému bezmezně důvěřujete, podvádí s někým jiným, je to obrovský šok. Něco podobného zažila 19letá britská studentka Shanai Martinová, která odhalila partnerovu nevěru. Bylo to pro ni obrovské zklamání, a jak přiznává, tuto nemilou zkušenost by rozhodně nikomu dalšímu nepřála.

Zdroj: Uniland.co.uk „Ze začátku jsem hledala vinu také u sebe. Měla jsem totiž nadváhu, a tak jsem si myslela, že i z toho důvodu se partner dívá po jiných. Myslím, že moje kila navíc se prostě mému partnerovi přestala líbit, a možná, že i z toho důvodu to začalo v našem vztahu skřípat,“ myslí si Shanai.

I když bychom její myšlenky nemuseli považovat za správné, právě nevěra a rozchod ji dokázal pořádně namotivovat ke změně životního stylu. Z toho, čím prošla, se rychle otřepala. Namísto toho, aby svůj smutek zajídala nezdravým jídlem a plakala u romantických filmů, naordinovala si zdravý a pestrý jídelníček.

Zdroj: Uniland.co.uk

„Nejprve to ale bylo tak, že jsem v důsledku rozchodu ztratila úplně chuť k jídlu. Poté jsem začala jíst právě jenom samá zdravá jídla a vyhýbala se fastfoodům. Co se týká pravidelného aktivního pohybu, začala jsem z počátku také velmi jemně. Chodila jsem třeba pravidelně pěšky do školy, tento pohyb jsem pak ještě doplnila o běhání a cvičení v posilovně,“ popisuje svou cestu ke krásnému a zdravému tělu Shanai.

Už devět měsíců po rozchodu se z Shanai stala úplně jiná dívka. Díky tomu, že zhubla víc než 25 kilogramů, vypadá teď jako někdo jiný. Shanai si libuje, že může díky extrémní proměně své postavy konečně nosit oblečení, ve kterém vypadá přitažlivě a které se jí líbí.

Zdroj: Twitter.com 19letá Shanai se do hubnutí a cvičení pustila s velkou vervou. Paradoxně s odstupem času svému expříteli děkuje, že ji podvedl. Nepřímo ji totiž nakopnul k tomu, aby se sebou něco udělala – díky tomu se cítí mnohem krásnější a má sebevědomí na rozdávání. A její bývalý přítel? Ten při pohledu na ni může už zpětně zpytovat svědomí!

Zdroj: Uniland.co.uk Sama Shanai ovšem přiznává, že svému expříteli nic nevyčítá a rozhodně k němu v současné době nechová negativní pocity. Dokázala totiž přijmout vše, jak je. „Co bych k tomu ještě dodala? Každá dívka, které její partner zlomí srdce, má pocit, že je to konec světa. Buďte ale hrdá a nevěru a rozchod přijměte se vztyčenou hlavou. Pamatujte si, že tato bolest je dočasná. Až se za takových šest měsíců podíváte zpátky, jenom se budete smát tomu, jak jste byla zdrcená,“ vzkazuje Shanai ostatním dívkám, které si zrovna procházejí bolestným rozchodem.

Autor:
Publikováno: 27. 2. 2019 14:00 Nahlásit obsah