Vlasy po ramena jsou hit. Můžete je nosit na různé způsoby

Vlasy po ramena jsou hit. Můžete je nosit na různé způsoby Zdroj: Shutterstock

K obrovským vlasovým trendům současnosti patří vlasy po ramena. Tento střih lze nosit na různé způsoby. Dobrou zprávou rovněž je, že vlasy po rameny sluší všem ženám bez ohledu na věk nebo typ kadeří. Přemýšlíte, že si tento účes také pořídíte? Máme pro vás spoustu inspirace.

Současné vlasové trendy přejí zkracování. Právě proto se stal obrovským hitem střih po ramena, který sluší snad všem ženám. Jestli toužíte po změně, rozhodně si nechte zastřihnout vlasy po ramena. Z jakého důvodu?

Tento účes je nejen trendy, ale výrazně vás omladí. Ve vlasech po ramena budete působit ženštěji, hravěji i víc sexy. Pokud jste měla původně dlouhé zplihlé vlasy, střih po ramena dodá vaší hřívě výrazně na objemu. A co je také podstatné, vlasy po ramena jsou praktičtější a mnohem lépe se udržují nežli delší účesy.

Vlasy po ramena jsou skvělým účesem pro majitelky všech typů vlasů. Sluší blondýnkám, brunetkám i zrzkám. Tento účes však můžete oživit také jemnými melíry nebo technikami ombré či balayage. 

A co když máte rovné, vlnité, nebo kudrnaté vlasy? Anebo husté, či řídké vlasy? Ve všech těchto případech je střih po ramena to pravé pro vás.

Myslíte si, že vlasy po ramena jsou jedna velká nuda? Opak je pravdou, můžete je nosit na různé způsoby. Velmi populární jsou vlasy po ramena s ofinou, vlasy po ramena s patkou nebo sestříhané vlasy po ramena.

Pokud se rozhodnete pro konkrétní střih vlasů po ramena, tento účes můžete i dále upravovat. Své vlasy si vyžehlete do hladka žehličkou na vlasy, udělejte si jemné vlny pomocí kulmy či žehličky nebo své vlasy nechte rošťácky rozcuchané.

Zdroj: Thetrendspotter.net

Autor:
Publikováno: 18. 5. 2021 15:00 Nahlásit obsah